Samoletni bileti ot Montreal

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
agatha
Мнения: 51
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm
Местоположение: Montreal

Samoletni bileti ot Montreal

Мнение от agatha »

Dnes si kupih bilet ot edno novo momiche i sam mnogo dovolna.Dade mi cena s okolo 180$ po-niska ot drugite balgarki.Makar che sega vsichki ceni se vdigat i pak ne e kato da si kupish bileta prez fevruari.
Eto vi koordinatite:tel.937-5913,cell.804-6376
2325 rue Guy INTER PALLAS voyages
Nadia
Toto
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:40 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Toto »

Mojesh li da kajesh kolko, za koia data i s koia awiokompania. Merci!
agatha
Мнения: 51
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от agatha »

zaminavana na 7 juni i vrashtane na 15 septemvri-1074$
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

agatha написа:zaminavana na 7 juni i vrashtane na 15 septemvri-1074$
Това не е чак толкова добра цена за периода преди силния сезон.
Миналата година жена ми пътува с aвстрийците с билет от Ева, взет
2 дена преди пътуването на 24 юни(вече по най-високата тарифа)
за 1120 CAD с до 4 месечна дата на връщане.
Аватар
мравката Z
Мнения: 218
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:13 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от мравката Z »

Цената е много добра защото билетите за възрастни които сме купили НА СПЕЦИАЛ за почти същото време са около 1000 долара на човек иначе бяха 1300 долара.
Ние сме независими, защото нищо не зависи от нас!
Tonyka
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Апр 09, 2004 1:20 am
Местоположение: Montreal-Canada

Ima i po-ckapi!

Мнение от Tonyka »

Za cvedenia: Napravix rezervatsia pri Eva za data 30.06 i vra6tane 25.08 c Avctriitsite za cumata ot 1335$. Neznam dali tezi vicoki tseni ce dalgat na fakta 4e 6te ima Olympiada v Athena ili ne, no tsenata e docta zavi6ena cpored men /c 250-300$ ot gore/.
I vce pak: Jelaia priatno patuvane i lek polet :krila: na tezi koito 6te ci xodiat v Bulgaria nezavicimo c kakvi bileti ca ce zdobili!
P.S: Rodinata icka jertvi!!!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Privet i ot men. Az sashto imah rezervatcia pri Eva, no si kupih ot Nadia. One way za 734$ s avstriitcite, koeto e dosta dobre i s 50$ po-nisko ot predishnata rezervatcia.
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Австрийците/Ева/Mtl-Sf-Mtl/Поръчка началото на февруари
12.06 - 04.07 (Fourth of July :( ) - 950$
12.06 - 24.07 - 1000$
Мисля си, че когато човек реши да взима билети (колкото по-рано, толкова по-добре), обажда се на всички БГ агенти у нас (и в другите провинции ;) ) и сравнява.
------
п.с. И да вземат тия админите да сложат накъде на видно място координатите на всички БГ агенти, че са пръснати навсякъде из форума :twisted:
Последно промяна от ssttoo на Пет Апр 23, 2004 12:23 am, променено общо 1 път.
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

ssttoo написа: ------
п.с. И да вземат тия админите да сложат накъде на видно място координатите на всички БГ агенти, че са пръснати навсякъде из форума :twisted:
Ам тъй де :evil:
Гост

Мнение от Гост »

Българи, ама кожодери. :( За едно дете /на 4 години/ искат 1100 долара Монреал - София - Монреал. Ако отидеш при друг, може да получиш и за 850 долара същото :shock:
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Омби, ми сподели де! Къде е това другаде? :roll:
rath

Мнение от rath »

agatha написа:zaminavana na 7 juni i vrashtane na 15 septemvri-1074$
Изтрито от Кума Лиса :twisted:
Гост

Мнение от Гост »

anito написа:Омби, ми сподели де! Къде е това другаде? :roll:
Какво да споделям, няма нищо за споделяне. Важното е, че при българките /по-точно при Ева/ цените са майка си и баща си, с изключение на периода месец февруари. Това нормално ли е да се купуват билети февруари за юни - юли ? Иначе всички авиокомпании продават за деца в рамките на 800 - 900 долара, но не и българките.
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

Ombudsman написа:
anito написа:Омби, ми сподели де! Къде е това другаде? :roll:
Какво да споделям, няма нищо за споделяне. Важното е, че при българките /по-точно при Ева/ цените са майка си и баща си, с изключение на периода месец февруари. Това нормално ли е да се купуват билети февруари за юни - юли ? Иначе всички авиокомпании продават за деца в рамките на 800 - 900 долара, но не и българките.
Ombi всички знаеме твоето отношение към българските специалисти и предпочитанията ти към небългарските такива, но това мина всяка граница!!!!
Това е долна клевета!
Ела с мен утре и ше видиш за колко долара ще си купя и взема билета от Ева за 8 юни за ВЪЗРАСТЕН с Луфтханза.
:idea: Никой не те кара да купуваш билета февруари, а да го запазиш - плащането става по-късно.
Ако се обадиш на Кебекар Кебекаров март месец и после се обадиш на Ева през май ясно, че ще има разлика.
Също има разлика кога се пътува, сряда е най-добре, но някой авиолинии не пътуват тогава.
Разликата между агенциите е най-много 30-50 за същия полет, някой ползват преференции за едни авиолинии и имат здрави промоции, други имат такива за други аеролинии.
Ева работи предимно с "класни" авиолинии.

Пробвайте и Рали: 514-369-9942
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Гост

Мнение от Гост »

Сладък, билета е запазен ФЕВРУАРИ или така да се каже БИЛЕТИТЕ. Може би ти си с предимство. :wink: И за съжаление не мога да сменя полета и авиокомпанията :( Ама друг път обещавам да не ходя при българи, наистина.
Заключено