Декларация за връщане в Канада

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
mihi10000
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 10:05 am

Декларация за връщане в Канада

Мнение от mihi10000 »

Здравейте. Искам да попитам да ли някой е попълвал такава декларация.За връщане в Канада и от къде мога да я взема ? Има и такса която е около 400$кан.Ще ви бъдем благодарни ако имате инфо. и го споделите с нас .Благодарим ви предварително.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Декларация за връщане в Канада

Мнение от Koko »

mihi10000 написа:Здравейте. Искам да попитам да ли някой е попълвал такава декларация.За връщане в Канада и от къде мога да я взема ? Има и такса която е около 400$кан.Ще ви бъдем благодарни ако имате инфо. и го споделите с нас .Благодарим ви предварително.
Можеш ли да уточниш за каква точно декларация става дума? За пръв път чувам за такава декларация.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
mihi10000
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 10:05 am

Re: Декларация за връщане в Канада

Мнение от mihi10000 »

Koko написа:
mihi10000 написа:Здравейте. Искам да попитам да ли някой е попълвал такава декларация.За връщане в Канада и от къде мога да я взема ? Има и такса която е около 400$кан.Ще ви бъдем благодарни ако имате инфо. и го споделите с нас .Благодарим ви предварително.
Можеш ли да уточниш за каква точно декларация става дума? За пръв път чувам за такава декларация.
Да била съм в Канада като реф. но когато сме си тръгнли не сме се обадели в имиг. че си тръгвам.Сега в момента ме спонсорира съпругами .Процедрата много с проточи,той се свърза с депотатка ,която е на региона в който той живее за съдействие .Тя е звъняла в Букорещ и от там са и отговорили че са ми изпратили писмо с такава декларация, но вече месец това писмо се губи.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Декларация за връщане в Канада

Мнение от Koko »

mihi10000 написа:Да била съм в Канада като реф. но когато сме си тръгнли не сме се обадели в имиг. че си тръгвам.Сега в момента ме спонсорира съпругами .Процедрата много с проточи,той се свърза с депотатка ,която е на региона в който той живее за съдействие .Тя е звъняла в Букорещ и от там са и отговорили че са ми изпратили писмо с такава декларация, но вече месец това писмо се губи.
Ако е някоя от стандартните форми по процедурата за спонсориране - би трябвало да я има в официалният сайт

http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... ons/fc.asp"

Ако обаче е нещо специфично, предвид че явно твоят казус не се среща често, може наистина от Букурещ да са ти изпратили форма която е също така специфична и я няма в сайта - според мене е най-добре да се опитате с мъжа ти да се свържете директно с офиса в Букурещ и да ги питате, катo моят съвет е това да се опита да го направи мъжа ти, като спонсориращ.

Не е е сигурно дали наистина от Букурещ са ти изпратили нещо, а също така на пощите не може да се има вяра. Ако това е някаква форма която трябва да се попълни, може би е по-добре да ги питате дали не може да ви я изпратат като файл по имейла.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
mihi10000
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 10:05 am

Re: Декларация за връщане в Канада

Мнение от mihi10000 »

Разрешение за връщане в Канада . Аuthorization to return to Canada .Таксата е 400 $ аз немога да го открия да ли има такава форма в сайта.Благодаря ви за инфо.
def34
Мнения: 435
Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 9:28 am
Местоположение: Toronto

Re: Декларация за връщане в Канада

Мнение от def34 »

mihi10000 написа:Разрешение за връщане в Канада . Аuthorization to return to Canada .Таксата е 400 $ аз немога да го открия да ли има такава форма в сайта.Благодаря ви за инфо.
Ето заповядай,просто е трябвало да потърсиш!
http://www.canadainternational.gc.ca/au ... /ARC-B.pdf"

А това е процедурата, само,че е в сайта на посолството във Виена:
http://www.canadainternational.gc.ca/au ... eng&view=d"
mihi10000
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 10:05 am

Re: Декларация за връщане в Канада

Мнение от mihi10000 »

Много ви благодаря за точната инфо.
mihi10000
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 10:05 am

Re: Декларация за връщане в Канада

Мнение от mihi10000 »

Благодаря ви отново .Декларацията вече пътува за Румъния.
borqna78
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 3:50 am

Re: Декларация за връщане в Канада

Мнение от borqna78 »

Късмет ви пожелаваме!! ;)
Публикувай отговор