понеже не мога да отговоря по темата за D&D Auto

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Бацето69
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Юни 24, 2011 1:13 pm

понеже не мога да отговоря по темата за D&D Auto

Мнение от Бацето69 »

Оказва се,че сме доста хората минали и заминали от там. Той с всички е приятел до като не излезнат от гаража му и зад гърба им нариа всеки "балък"
Не всички са балъци обаче!!!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: понеже не мога да отговоря по темата за D&D Auto

Мнение от Koko »

Бацето69 написа:Оказва се,че сме доста хората минали и заминали от там. Той с всички е приятел до като не излезнат от гаража му и зад гърба им нариа всеки "балък"
Не всички са балъци обаче!!!
Като гледам с какъв летящ старт започва участието ти във форума, не ми е трудно да си представя и начина по който може да завърши.

На въпроса - в под-форума за оплаквания нарочно не може да се отговаря, за да не се превръща в място за пререкания и разправии. Ако имаш оплакване, то е хубаво да напишеш конкретно каква услуга си ползвал и от какво точно не си останал доволен. Приказки от рода на "говори зад гърба на всеки" са просто злословене.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Мими Гювенделата
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 12:27 am
Местоположение: Монреал

Re: понеже не мога да отговоря по темата за D&D Auto

Мнение от Мими Гювенделата »

много лъже (надува цените) и малко разбира.
And all the best women are married
All the handsome men are gay
You feel deprived
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: понеже не мога да отговоря по темата за D&D Auto

Мнение от pumpy »

Аз пък лично съм супер доволен от Митко. Никога не съм се чуствал "балък" или излъган, но хора всякакви...
Публикувай отговор