Раждане на дете след интервю!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
taceto
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 4:09 am

Раждане на дете след интервю!!!

Мнение от taceto »

Здравейте на всички, бих искал да попитам откъде може да се почерпи информация, какво се случва ако се роди нов член на семейството след като е преминало преди това успешно интрвюто. Каква е процедурата, как се постъпва при този случай? Благодаря предварително на всички, които ще помогнат за разрешаванто на този казус :)
Няма начин да няма начин!
dobinko
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Юни 10, 2010 6:46 am
Местоположение: Варна

Re: Раждане на дете след интервю!!!

Мнение от dobinko »

И мен силно ме вълнува едно такова стечение на обстоятелствата, някой знае ли какво се случва в такъв случай? :wasntme:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Раждане на дете след интервю!!!

Мнение от ablood »

Няма лошо. Ще им пишете за чудесната промяна.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Раждане на дете след интервю!!!

Мнение от pumpy »

Праща се акт за раждане и може би и вашите сертификати и те ви връщат нови сертификати, включващи и бебето :)
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Раждане на дете след интервю!!!

Мнение от angelheart »

Като за начало можете да изпратите писмо - запитване какво да приложите. Ние имахме същата ситуация, синът ни се роди половин година след интервюто. След като си изпратихме запитването, ни казаха да изпратим акт за раждане на детето, документ за платена такса за отваряне на досие, плюс нов договор за финансова независимост. Ние приложихме като опция и копие от паспорта на детето. Вашите сертификати за селекция си остават същите, тях никой не ги закача :!:
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
taceto
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 4:09 am

Re: Раждане на дете след интервю!!!

Мнение от taceto »

Благодаря на всички за отговорите!Това ми беше една от пречките да подадем документите, но сега ще подготвяме документите :) смело :)
Няма начин да няма начин!
Публикувай отговор