механик спирачки - накладки

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
nikbg
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 9:03 pm
Местоположение: Brossard

механик спирачки - накладки

Мнение от nikbg »

Здравейте,

Моля за координати на механик, предпочитам българин, става въпрос за смяна на накладки + барабани на Понтиак.

Благодаря.
На моменти историята ни показва, че нищо не сме научили от нея... Защо ли? Защото единственото робство е доброволното робство...
Аватар
nikbg
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 9:03 pm
Местоположение: Brossard

Re: механик спирачки - накладки

Мнение от nikbg »

За района на Монреал.
На моменти историята ни показва, че нищо не сме научили от нея... Защо ли? Защото единственото робство е доброволното робство...
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: механик спирачки - накладки

Мнение от Ascao »

Аз ти препоръчвам:

Гараж Булфорс
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

Re: механик спирачки - накладки

Мнение от OTB0pk0T0 »

Присъединявам се към Ascao - Гараж Булфорс, в Лашин, точно до 20-ката на сервизния път са, Иво и Ваньо, тел. 5143663175, 5147736605 - майстори са, не работят скъпо, и ако има начин да "побългарят" нещо в добрия смисъл на думата, т.е. да го направят по-простичко с по-малко пари без да се отрази това на качеството, винаги са готови да помогнат.Е, има и малка скобка - понякога се налага да почакаш малко повечко от предвиденото, така че хубаво е да имаш време когато мислиш да ходиш при тях или да им кажеш предварително че бързаш.
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
Nick(olov)
Мнения: 128
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 3:23 pm
Местоположение: Montreal

Re: механик спирачки - накладки

Мнение от Nick(olov) »

От скоро и аз съм при тях и съм много доволен.За тях разбрах от форума.Препоръчвам ви ги,пичове са :y: .Преди това имах проблеми с други "майстори"сънародници
Аватар
alfaM
Мнения: 60
Регистриран на: Нед Ное 18, 2007 2:01 pm
Местоположение: Montreal

Re: механик спирачки - накладки

Мнение от alfaM »

bai_ganiu
Мнения: 113
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 11:47 am
Местоположение: Монреал

Re: механик спирачки - накладки

Мнение от bai_ganiu »

Днес реших да се възползвам от обявата и въртях 1 час от 09.00 до 10.00 часа на посочения телефон и нищо... даже и секретар няма. Незнам какъв е проблема, ако някой има идея да свирка...?!
ГАРАЖ БУЛФОРС
Имаме удоволствието да уведомим всички наши настоящи и бъдещи клиенти че вече сме със ново работно време
от понеделник до петък от 9,00 до 17,00
събота и неделя от 10,00 до 17,00
За българи имаме специални цени и отстъпки,така че звънете не ни жалете тел .514 366 3175
И да знаете вече можете да смените вашите зимни гуми със летни .При нас цената е 30.00 $ за четири гуми -смяна,баланс и поставяне за 13,14 и 15 цолови стоманени джанти.
Смяна на масло и филтър от 30.00$.Ако вие предпочитате можете да си купите масло и филтър тогава смяната е само 10.00$
Извършваме също така и всякакви ремонти така че за допълнителна информация просто звъннете на горния телефон или елате на адрес:
925 i rue Pacific
Lachine H8S2R1
Това е от нас за сега и честита пролет на всички
jimtoni
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Май 07, 2009 2:50 pm
Местоположение: montreal

Re: механик спирачки - накладки

Мнение от jimtoni »

Здравейте, аз ползван услугите на един други българин ,Димитър Чакъров в Шатоге, доволен съм от него а и други българи също знам че много ползват услугите му и не е скъпчия са сънародници, тел. 514 867 6860, гараж 450 699 9040.
A. Todorov
Публикувай отговор