Костов: България е в тежка депресия.

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от IRA »

anxeli написа:Също и наема. Аз съм от партията на този съперник на Обама :
http://www.youtube.com/watch?v=x4o-TeMHys0"
За стжаление загубихме, но не се отказваме :devil:!
:rofl: Ето този коментар ми хареса " Тhis guy is insane but he should have won! we need more crazy people in politics instead of idiots "
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от optics »

митето,
:y: :y: :y:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от MrGeek »

myhata II написа:Костов е един крадец и лъжец ,той поруга и оскверни синята идея....
Може и да е така, мухЪ, но това няма никаква връзка с темата. Иначе ако трябва да говорим за изтъкнати крадци, трябва най-вече да започнем с мадридския мошеник, украинския безделник, главния хидроинженер на републиката, както и разбира се техния "баща" - онзи изтъкнат ловец на редки животински видове. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от Marto »

Едно знам от първа ръка - в момента в България има УЖАСНА липса на капитал и сума ти проекти стоят незавършени... точно както предричаха австрийците (не нацията, икономистите).
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от myhata II »

MrGeek написа:
myhata II написа:Костов е един крадец и лъжец ,той поруга и оскверни синята идея....
Може и да е така, мухЪ, но това няма никаква връзка с темата. Иначе ако трябва да говорим за изтъкнати крадци, трябва най-вече да започнем с мадридския мошеник, украинския безделник, главния хидроинженер на републиката, както и разбира се техния "баща" - онзи изтъкнат ловец на редки животински видове. :D
След Виденов дойде Костов и той ги почна тея лайна с извинение,да кажем че той даде старт на лъжите и измамите на тея които си ги описал отгоре
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от MrGeek »

Добре де, Костов е виновен и за глобалното затопляне, обаче въпросът в случая е изпада ли България в тежка депресия или както предрече джовани от догодина вече ще измести Канада от Г7 групата?
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от myhata II »

Ти почна с Костов и каква ти е темата
Дай да започнем с началото и ще стигнем до глобалното затопляне
Я да чуем за

В хода на проверката е установено, че основните дарители на “Бъдеще за България” са държавни предприятия, някои от които са били в изключително тежко финансово състояние.
http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=2&ct=1&id=1429"

Как разграбихме държавата на гърба на синия кон
Та затова Костов какво бил казал знаеш ли през къде ми е ,не му верваме
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от IFF »

Виденов излъга нашите родители, царя беше като игра "ва банк"(или "последен шанс"), бат Бойко не излъга никого(повечето глупаци още му вярват), обаче Костов ограби надеждите на цялото младо поколение след "падането" на комунизма. От алчност и нарцисизъм. И мен не ме интересува какво е казал, това е напълно компроментиран политик, който щеше да е политически труп в повечето държави. Обаче има едно особено племе, "костовисти" им викат, които ми напомнят едни хора в Русия, дето се събират всяка година на площада на годишнината на Сталин.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от MrGeek »

IFF написа:бат Бойко не излъга никого
Значи принципно тези, които вярват в горното, по нищо не се отличават, даже направо са си лика-прилика с тези от долната група:
IFF написа:Обаче има едно особено племе, "костовисти" им викат, които ми напомнят едни хора в Русия, дето се събират всяка година на площада на годишнината на Сталин.
Обаче не е в това работата. Дори изверг като Костов може да казва понякога верни неща, та идеята на темата не е личността на Командира и издънките му преди 10 години, а дали има нещо вярно, в картинката на описаната икономическа ситуация в момента в България.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от IFF »

MrGeek написа:
IFF написа:бат Бойко не излъга никого
Значи принципно тези, които вярват в горното, по нищо не се отличават, даже направо са си лика-прилика с тези от долната група:
IFF написа:Обаче има едно особено племе, "костовисти" им викат, които ми напомнят едни хора в Русия, дето се събират всяка година на площада на годишнината на Сталин.
Обаче не е в това работата. Дори изверг като Костов може да казва понякога верни неща, та идеята на темата не е личността на Командира и издънките му преди 10 години, а дали има нещо вярно, в картинката на описаната икономическа ситуация в момента в България.
Трябва да внеса едно уточнение. Бат Бойко не е излъгал никого, щото малоумниците му вярват :rofl: ...все още. Мисля че така позицията ми е по-ясна.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от myhata II »

MrGeek написа:
IFF написа:бат Бойко не излъга никого
Значи принципно тези, които вярват в горното, по нищо не се отличават, даже направо са си лика-прилика с тези от долната група:
IFF написа:Обаче има едно особено племе, "костовисти" им викат, които ми напомнят едни хора в Русия, дето се събират всяка година на площада на годишнината на Сталин.
Обаче не е в това работата. Дори изверг като Костов може да казва понякога верни неща, та идеята на темата не е личността на Командира и издънките му преди 10 години, а дали има нещо вярно, в картинката на описаната икономическа ситуация в момента в България.
Ами аз ако ти го кажа същото това което ти го е Космоф ти какво ще кажеш мани го тая Мухъ и бла бла,а че всички виждаме какво става и някой дрисльо от парламента се извика точно в тоя момент за да събере разочарования електорат за своя сметка ти на това какво му викаш бе Гикс,аз на такива като теб им викам Космофски тръби дето раздухват за тяхна сметка ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от Omega3 »

Аз Бг-то от кога си я знам си е в депресия. Тука у Канада за депресия дават хапчета. У Бг-то тояга ке требе. Бой, бой, по китарата, па да видим дали после ще пипат повече.

Румьнците са подивели. Заради Бг-то ше ги приемат в Шенген по кьсно от предвиденото. Освен на нас самите, почнахме да пречим и на другите.
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от some »

[quote="myhata II"]Костов е един крадец и лъжец ,той поруга и оскверни синята идея....[/quote]

Е ся ми стана ясно вече що са ти толко ментално болни постингите ....
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от myhata II »

Аре ве не е ,кой разцепи СДС то ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Костов: България е в тежка депресия.

Мнение от IFF »

some написа:
myhata II написа:Костов е един крадец и лъжец ,той поруга и оскверни синята идея....
Е ся ми стана ясно вече що са ти толко ментално болни постингите ....
Що?!? Това по-горе не е ли вярно?
Публикувай отговор