Работа в интернет

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
polo26
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Авг 14, 2008 3:01 am

Работа в интернет

Мнение от polo26 »

Здравейте,
някой дали е успявал да намери ИСТИНСКА работа от вкъщи от рода на печатане или препращане на мейли или каквото и да е,без да ти искат инвестиция :)
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа в интернет

Мнение от mwanza »

Незная дали това е нещото което ти трябва, но ще го пусна.

http://www.agentsolo.com/ca/en/"

Аз лично съм регистриран. Със фрий регистрация. И ми изпращат някакви оферти, но не съм работил за никой...все още.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа в интернет

Мнение от ablood »

В интернет се конкурираш с "работна ръка" от разни държавици, където биха били много щастливи да "препращат мейли" за няколко долара на ден. Едва ли ще седнат да ти плащат 10 пъти повече, защото стандартът ти е по-висок.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Работа в интернет

Мнение от cocose »

Не се лъжете по подобни измамнически сайтове за бърза печалба......то само като чуете бърза печалба и трябва в този момент да се чува само тропота на обувките ви :lol:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа в интернет

Мнение от ablood »

Като се замисля, аз съм активен интернет потребител от 13 години. През това време съм получил над 1'000'000 спама в няколкото си пощи (Наистина!!). Такъв невероятен обем не може да се генерира от самосебеси, все някой трябва да го измисля, да го вкара в сървара, да търси начини да се сдобива с имейли... Значи има хляб. Което значи, че има и балъци, които се връзват на глупости.

Така, че не ножете да ги обвинявате, че се опитват да ви продадат формуляр за доходна работа у дома. Ще изпратят 50'000'000 такива оферти, един тиквеник на 10'000 ще се върже и ще плати $100 и ето ти половин милион за по-малко от седмица.

Разбира се номерът минава за кратко, след което се появяват много лешпери, опитващи се да копират тактиката и всичко се разводнява... докато майсторите не измислят нова измама.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
polo26
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Авг 14, 2008 3:01 am

Re: Работа в интернет

Мнение от polo26 »

Така е и не съвсем. Познавах един пич в САЩ, правеше не знам колко, но със сигурност над 100 000 от такива работи. 7 години подред. Но е вярно,че 99.9% са измами.
Публикувай отговор