ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
adinko
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:08 am

ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от adinko »

Здравейте!В България са изтеглили от мрежата вигантола или витамин Д ,а предполагам знаете колко е важно това за бебетата особенно за зимните.Доста време се молих на познати в чужбина да ми помогнат ,но както знаем българина си е българин както в бг така и в чужбина за това реших да се обърна към непознати пък дори и с риск да ме оплюват!Ако някой може да ми помогне заплащам си всичко от цената по разходите за доставката!Надявам се все още да има добри и отзивчиви хора!оставям скайпа и емайла :skype:adelina.harizanova adito_2@abv.bg
emimilanova
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 3:44 pm
Местоположение: Montreal

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от emimilanova »

Не мога да повярвам :o
Сигурна ли сте, че изобщо няма вит.Д!? Може да е с много различни търговски наименования в зависимост от производителя. Може да е в комбинация с други витамини (вит.А, например) и съответно с различно име.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от miteto »

Доколкото разбирам, изтеглен е само въпросния Вигантол защото партидите са били некачествени. Естествено че никой няма да забрани Витамин Д в България. Освен това съм почти сигурен че този Вигантол не се продава в Канада.
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Здравей, тук Вигантол няма, знам от опит, защото също имам бебе. Давахме му ВитаД или нещо подобно се казваше, местен еквивалент на Вигантола, струва около 10$. С вкус на череша е, но го давах малко, защото мина на АМ, а тук се смята, че в адаптираните млека има достатъчно витамин Д и не се налага приема на още.
Изображение
Stamenkova
Мнения: 168
Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 3:47 pm

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от Stamenkova »

PediaVit-50ml-13$-Jean Coutu
;)
28.12.2006г-изпратени документи във Виена
19.01.2007г- Accusé de réception
20.11.2007г- интервю-16.00h-Успешно
14.07.2008г- Изпратени док-ти Букурещ
09.09.2008г-Мед.формуляри
27.11.2008г-ОК мед-ки
09.07.2009г-Покани за визи/e-mail/
08.08.2009г-Визи
adinko
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:08 am

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от adinko »

искам да изкажа голямата си благодарност на всички които ми писаха и се включиха в темата особено на мимето от монреал оказа се че има вигантол при вас разбира се под друго име ,но доставката ми излиза солена така ,че всичко се обесмисля!Ивсе пак благодаря още веднъж на всички!радвам се ,че променихте мнението ми за за българите зад граница :)желая лека вечер на всички!
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от klisurov »

adinko написа:... но доставката ми излиза солена така ...
Tака не става ли?:
eBay
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
Sneji
Най-любезен форумец
Най-любезен форумец
Мнения: 1356
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от Sneji »

Тук цените са по-добри - http://www.iherb.com/Vitamin-D-Liquid"
Изображение
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от IFF »

pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: ПОМАГАЙТЕ!Издирвам вигантол оил или витамин Д

Мнение от pumpy »

adinko написа:....... предполагам знаете колко е важно това за бебетата особенно за зимните..... заплащам си всичко.......
adinko написа:.....но доставката ми излиза солена така ,че всичко се обесмисля
Е сега с риск да те "оплюя" кое от двете твърдения е по-важно и с какво "българите зад граница" са виновни за това разминаване. Много мразя обобщения, но сигурно и на "бългрите вътре в границите им има нещо".....или може би "приятелите ти" е трябвало да го направят за тяхна сметка, което им е лепнало етикета ти ????
Заключено