въпрос

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Atanas Atanasov
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 6:42 am

въпрос

Мнение от Atanas Atanasov »

Някой ползва ли интернет услугите на ColbaNet и какво мисли за тях?
Благодаря!
Аватар
aligator
Мнения: 550
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 7:44 am
Местоположение: NDG/Montreal/ХАСКОВО

Re: въпрос

Мнение от aligator »

Да бе,и аз ги гледах тия и изобщо сега коя компания е на далавера?Гледах,че колбата имат и Dial-up с 56 K-това до колко е доволно?Става ли за Скайп видеоразговори с Бг?Аз и с Acanac рядко свалям с по-голяма скорост от 56 К,въпреки че съм с 5 мгбита уж-та питам специалистите това 56 К Dial-up става ли?
Документи Виена 07.05.2007
Интервю 27.05.2008
Документи Букурещ 29.05.2008
Покана Визи 02.10.2008
Визи 24.10.2008
Пътуване 31.10.2008
arogance
Мнения: 172
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 am
Местоположение: Варна - Монреал-Едмънтън

Re: въпрос

Мнение от arogance »

aligator написа:Да бе,и аз ги гледах тия и изобщо сега коя компания е на далавера?Гледах,че колбата имат и Dial-up с 56 K-това до колко е доволно?Става ли за Скайп видеоразговори с Бг?Аз и с Acanac рядко свалям с по-голяма скорост от 56 К,въпреки че съм с 5 мгбита уж-та питам специалистите това 56 К Dial-up става ли?
Пусни си този тест: http://www.acanac.ca/speedtest/
Ползваш ли "туннел", ако теглиш от торенти?
Ние имахме проблем в началото и се оказа, че е от трасето на белл. Аканак им се обадиха и сега нета е ок.
Монреал - 08.2009
Едмънтън -09.2011
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Re: въпрос

Мнение от teomat.com »

Atanas Atanasov написа:Някой ползва ли интернет услугите на ColbaNet и какво мисли за тях?
Благодаря!
ДА, от 3 години, хубавото е че няма ограничения. Офисът им е в Монреал. Единственият проблем е че ползват линията на Белл. Ако има проблем, Белл пристига още на другия ден, но малко са некомпетентнички.
Vaseto
Мнения: 85
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 10:03 am
Местоположение: Montreal

Re: въпрос

Мнение от Vaseto »

И ние сме техни абонати. Напълно подкрепям мнението на Теомат преди мен. Изключително доволни сме и от страна на обслужването. Никакви забележки. :y:
Аватар
AnnaR
Мнения: 467
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 9:36 pm
Местоположение: Laval, Qc

Re: въпрос

Мнение от AnnaR »

За Монреал определено стават, макар че пак сме имали проблеми, ама се оправяха сравнително бързо. Но, не съм доволна от услугите им извън Монреал. Продължихме с тях няколко месеца след прместването ни в Лавал и беше пълна катастрофа.
Публикувай отговор