Кой модерира модераторите?

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Кой модерира модераторите?

Мнение от hadministratora »

Бих искал да обърна вниманието на онези, които намират темата за интересна. В ето тази тема, Linko е писал поне три мения, които се занимават с личността на друг от пишещите и категорично нямат общо с първоначалния въпрос. Мненията обаче си стоят и никой не възразява. В същото време забелязвам как мения, които са горе-долу по темата (имам предвид други теми из форума), макар и с доста "странично съдържание" в тях, изчезват без следа.
Неприятното усещане за двоен стандарт някак само се натрапва....
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Кой модерира модераторите?

Мнение от Linko »

Ами останалите модератори или пък се самомодерират. Както примерно аз направих с въпросните мнения.
Сега преценявам, че наистина е по-добре вместо да обяснявам нещо на някой спамаджия, и така да увеличавам спама, да го трия директно.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Кой модерира модераторите?

Мнение от filipne »

Въпросът има и втора част (освен тази за мненията не по темата) :
hadministratora написа:Бих искал да обърна вниманието на онези, които намират темата за интересна. В ето тази тема, Linko е писал поне три мения, които се занимават с личността на друг от пишещите и категорично нямат общо с първоначалния въпрос.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Кой модерира модераторите?

Мнение от hadministratora »

filipne написа:Въпросът има и втора част (освен тази за мненията не по темата)...
Не няма. Това дето си го почервенил е просто подробност от конкретния пример, а аз питам по принцип. Надявам се не си помислил, че съм написал, каквото съм написал, за да поведа борба срещу тези, които не ги кефиш...
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Кой модерира модераторите?

Мнение от filipne »

hadministratora написа:
filipne написа:Въпросът има и втора част (освен тази за мненията не по темата)...
Не няма. Това дето си го почервенил е просто подробност от конкретния пример, а аз питам по принцип. Надявам се не си помислил, че съм написал, каквото съм написал, за да поведа борба срещу тези, които не ги кефиш...
Не, помислих, че въпросът ти е принципен, независимо дали става дума за мен или за някой друг, но явно съм сгрешил.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Кой модерира модераторите?

Мнение от IFF »

Жените им :rofl:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Кой модерира модераторите?

Мнение от ablood »

ФилипНе, замислял ли си се, че Лико е един от най-активните ти събеседници, верен компаньон и приятен опонент?

И аз съм имал множество различия и противоречия с него, на за разлика от McGeek, krimonster и подобни, той никога не влага злоба, лоши чувства и груби обиди.

Цени каквото имаш!

Линко, а ти не го приемай като мазнене! Анти-проф-социалната ми гледна точка винаги ще ме прави твой върл опонент.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Кой модерира модераторите?

Мнение от filipne »

ablood написа:ФилипНе, замислял ли си се, че Лико е един от най-активните ти събеседници, верен компаньон и приятен опонент?

И аз съм имал множество различия и противоречия с него, на за разлика от McGeek, krimonster и подобни, той никога не влага злоба, лоши чувства и груби обиди.

Цени каквото имаш!

Линко, а ти не го приемай като мазнене! Анти-проф-социалната ми гледна точка винаги ще ме прави твой върл опонент.
За останалото ми е малко трудно да се съглася.

Верно си е "верен компаньон", прави компания на почти всеки мой пост. :D
Но все пак не става дума за Линко или за мен, а по принцип дали има коректив, процедура за "модериране на модераторите"
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: Кой модерира модераторите?

Мнение от krimon »

Скорпитата сме предпочитани събеседници в спора :P
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Публикувай отговор