Глобул към Мобилен телефон в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Глобул към Мобилен телефон в Канада

Мнение от mwanza »

Така, преди време майка ми хвана някаква промоция на Глобул и срещу 10 лв на месец има 500 минути разговори с моя мобилен телефон тук в Канада, като ме набира директно 1 514 ала бала. Брат ми току що ми каза, че е направил същото и ми звъннаха от моб.тел. на снаха ми. Демек в момента офертата е отворена отново.

Та кажете на вашите хора да идат в Глобул и да питат как може да стане това.

:beer:
thehellgirl
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 11:36 am
Местоположение: Монреал

Мнение от thehellgirl »

Промоцията е с дог за 1 г, първите 6 мес имате 1000 мин към група от 10 номера, 3 от които могат да бъдат в северна америка. Следващите 6 мес са 500 минутите. Може би вече това с 1000 е отпаднало, не знам, но връзката не винаги е особено добра - демек често нищо не се чува, но пък е доста евтино.
Живей така, сякаш на земята е рай!

25.02.2009 Varna - Paris - Montreal
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Re: Глобул към Мобилен телефон в Канада

Мнение от Alina »

Аз си говоря редовно с мама по този начин от повече от година. Имаше по едно време промоция за 700 минути на месец, но мисля че вече я няма. Иначе си е голямо удобство. Номера върви към домашни телефони, плюс мобилни в Канада и САЩ. В Англия - само до домашни телефони.
Последно промяна от Alina на Сря Сеп 23, 2009 7:43 am, променено общо 1 път.
Alina
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Глобул към Мобилен телефон в Канада

Мнение от kill_u »

И съпругата ми говори по този начин със сестра си. Проблем възникна обаче че нейния мобилен(на сестра и ) е бил на някакаква тарифа да приема разговори до 50 минути или нещо такова, та в един момент сметката и станала 150 долара. Но сега се обаждаме на стационарния без проблем. Тоест не е само до мобилен а и до стационарен.
Публикувай отговор