Евро Парти в Монреал

Къде, кога, какво и как предстои да се случи.
Аватар
SevMontreal
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 7:13 pm
Местоположение: Montreal

Евро Парти в Монреал

Мнение от SevMontreal »

Добър ден,

От много време се каня да направя купон с Българска музика, и се надявам това да се осъществи в близките 3-4 седмици. Реших да наема един бар/дискотека за една вечер и да направя партито там. Ще има Българска, Сръбска и Гръцка музика (такава дето се слуша по дискотеките в Българиа).
Подробности ще бъдат известни по-късно тази седмица.

Промоционално клипче:
http://www.youtube.com/watch?v=_KkHMgZ6jC4

Нашият сайт:
http://bgmtl.info
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Re: Евро Парти в Монреал

Мнение от Welder »

SevMontreal написа:Ще има Българска, Сръбска и Гръцка музика (такава дето се слуша по дискотеките в Българиа).
Хубава инициатива, сигурно ше се хареса на определен кръг от хора. Само да ти кажа, че в българските дискотени се слуша и друга музика освен чалга!

Успех!
Аватар
SevMontreal
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 7:13 pm
Местоположение: Montreal

Re: Евро Парти в Монреал

Мнение от SevMontreal »

Welder написа:Х Само да ти кажа, че в българските дискотени се слуша и друга музика освен чалга!
Така е но тука вече има такива дискотеки, които пускат техно или електроника, или каквото и да е било друго. Но няма нито едно кадето можеш да чуеш чалга :)
Планът засега е да се пусне английска музика от 10 до 12, и след 12, да се пусне чалга, гръцко и сръбско.
А за хората които очакваме... всеки който обича да купонясва ;)
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Re: Евро Парти в Монреал

Мнение от Welder »

SevMontreal написа:Но няма нито едно кадето можеш да чуеш чалга
То няма нито една в която можеш да чуеш и бъгларски рок, ама... :roll:
Аватар
SevMontreal
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 7:13 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от SevMontreal »

Да ви кажа, познати които слушат БГ рок имам само 2ма :)
Апък чаладжий има доста ;)))
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Ми то остава и организатор на чалга сбирщина да има приятели слушащи рок :lol:
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

Темата по-скоро изглежда така. Парти с циганска, сръбска, гръцка и турска музика.

Тия извращения край нямат.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми айде казвай каде и кога ...
danielle

Мнение от danielle »

Kiwi написа:Темата по-скоро изглежда така. Парти с циганска, сръбска, гръцка и турска музика.

Тия извращения край нямат.
Ако беше посетил БГ партито в New West нямаше да слушаш чалга, ами народни песни, придружени с много народни хора. Абе, евала на организаторите... много добре се представиха и настоение не липсваше в нито един от близо 400-те души, дошли в неделния слънчев ден. Айде, догодина 2x400 :P
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

danielle написа:Ако беше посетил БГ партито в New West нямаше да слушаш чалга, ами народни песни, придружени с много народни хора. Абе, евала на организаторите... много добре се представиха и настоение не липсваше в нито един от близо 400-те души, дошли в неделния слънчев ден. Айде, догодина 2x400 :P
Зная Зная. Миналата година минах оттам и беше доста оживено. Българите в Ванкувър са друга порода хора. И колко му е едно еленино да му дръпнем.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Kiwi написа:Българите в Ванкувър са друга порода хора.
Са кво, на хора във Ванкувър и на хора извън Ванкувър ли ше се обиждаме?
delisted_2
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 11:23 pm

Мнение от delisted_2 »

За всяка музика си има определене част от обществото хора които да я харесват. Само недоумявам защо се говори за Евро парти като то ми звучи като типично Балканско парти или за да не обиждам румънците че имам доста приятели, направо може да се нарече Чалгаджийско...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

delisted_2 написа:Само недоумявам защо се говори за Евро парти като то ми звучи като типично Балканско парти
Мисля щото Балканите са вече в Европа ...
Аватар
SevMontreal
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 7:13 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от SevMontreal »

Kiwi написа:Темата по-скоро изглежда така. Парти с циганска, сръбска, гръцка и турска музика.

Тия извращения край нямат.
Това че вие така мислите неозначава че е така. На много хора им се слуша Българска музика по дискотеките... Партито ще е направено за хора които харесват този тип музика.
delisted_2 написа:Само недоумявам защо се говори за Евро парти като то ми звучи като типично Балканско парти или за да не обиждам румънците че имам доста приятели, направо може да се нарече Чалгаджийско...
Нарекох го Евро парти защото искам да привлеча не само Българи, но и други европейски хора. Ако сложа име: ЧАЛГА ПАРТИ, колко хора ще дойдат? Имам доста познати Гърци и Сърби които също ще присъстват, тъй че Евро Парти :)))

А за партито в New West, само да попитам на кокло години са били гостите? Защото невярвам отговора да е от 18 до 25....
Партито което правя е точно за тези възрасти... И тези хора повечето се кефят на чалга / гръцко / сръбско.

Затова написах описание " Музика която се слуша по БГ дискотеките " (нали говорим за чалга). Който иска да слуша, добре дошъл.

До 2-3 трябва всичко да е финализирано (дори се надявам да е днес) та ще пиша всички информаций като получа официалният отговор от шефовете на дискотеката.
Последно промяна от SevMontreal на Вто Сеп 16, 2008 8:21 am, променено общо 2 пъти.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Мисля че Kiwi говори така от завист ...
Публикувай отговор