цени и срокове за превод на документи за Виена?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
emilcho
Мнения: 613
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 2:56 pm
Местоположение: Montreal

цени и срокове за превод на документи за Виена?

Мнение от emilcho »

Здравейте, моля споделете, ако знаете, какви са горе-долу цените за превод на документите за Виена и за колко време стават готови. Препоръчайте и преводачи в София. Благодаря ви.
"I am a very stable genius " - Powered by Donald Trump
"Donald Trump is a fucking moron " - Powered by Rex Tillerson
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Мнение от hoyden »

Можеш да се обадиш в езиков център НОВ СТАНДАРТ - навремето случайно попаднах на тях. Питах за цените за превод - бяха мисля че по 80лв за комплект. Можете да присъствате на попълването ако искате - иначе стават за 2-3 дни.
Ама съвета ми е ако можете да се справите само с попълването - не е толкова трудно :)

Ако ви притесняват графите с описание на длъжностите, дайте си СВ-тата на преовдач и после преписвайте директно от там. Ние така направихме.

Успех!
vivatoni
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Яну 11, 2008 3:44 am

Мнение от vivatoni »

Привет и от мен. Не зная за София, но при нас в Плевен цената на страница е 8 лв. Предполагам, че в столицата разлика няма да има, или поне няма да е голяма.
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Мнение от hoyden »

можеш да се обадиш ТУК: 980 08 42 ПЕРФЕКТ КОНСУЛТ - на Алабин се намира офиса им. По 8лв на страница взимат, ама пак зависи.
Публикувай отговор