imam nujda ot informatsia!!!!!!1

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
tamara
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Фев 17, 2004 5:40 am
Обратна връзка:

imam nujda ot informatsia!!!!!!1

Мнение от tamara »

Zdraveite hora....! neznam kak da zapo4na.... super sam ot4aqna!
Zna4i , sega zavar6vam frenska gimnaziq i iskam da prodlja da u4a v Kanada . Problema e , 4e informatsiata po tozi vapros e adski oskadna i v ob6ti linii ne mi pomaga osobeno! Vseki vdiga ramene i kazva "...ami za tam ni6to ne mojem da vi kajem, neznaem!" Iskam da se svarja s nqkoi , koito u4a v Kvebek , za da mi razqsni kak stoqt ne6tata! taka 4e ako nqkoi ima jelanie....!?
Аватар
Morgana
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 4:12 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Morgana »

Karaj po-spokojno, za vsichko ima informacia, prosto triabva malko tyrpenie i usyrdie. Tova tuk e site osnovan s cel info predimno za hora, koito jelaiat da emigrirat v Quebec, ne znam dali tvoia sluchaj e takyv. Ako celta ti e da prodyljish obrazovanieto si v Quebec, bez tazi procedura za emigracia, to togava bih te posyvetvala da si dejstvash po kanalnia red - otvariash si edna tyrsachka, google naprimer, davash search na universities in Quebec i zapochvash edin po edin da otsiavash. Tova e, razbira se, pri uslovie, che veche imash iziasneni kriterii za tova kakvo iskash da uchish i kakvo si gotova da napravish, za da go postignesh. ako ima neshto, s koeto moga da pomogna, let me know
victor7
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 10:22 am
Местоположение: Calgary

Мнение от victor7 »

leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Мнение от leaf »

www.aucc.ca/index_e.html
Пробвай на този сайт има информация за всички канадски университети.
Заключено