Квартира в Торонто

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Dima Tod
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 12:30 pm
Местоположение: Haskovo

Квартира в Торонто

Мнение от Dima Tod »

Здравейте,

имам предложения за квартира в North Йорк /Цедървале Аве/ в апартамент и в North Йорк/ Tedder Str. в house.
Получих различни сведения за двата квартала като безопаснот за живеене, транспортни връзки , наличие на задружна българска общност
Моля Ви които има свободно време и има възможност и желание да си даде мнението по двата варианта да ми пише , може и на ЛС.

Благодаря на всички които ми отговорят
sshilev
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 11:23 am
Местоположение: GTA

Отговори ...

Мнение от sshilev »

Cedarvale Ave е в Ист Иорк
близо е до гръцкия град има много българи които йивеят на близко.
Квартала е стар малко е грозен близо е до зеленото метро блур данфорт ...
Tedder Str Гадна ерия не ходете там мног е трудно за описани просто трябва да го видиш за да разбереш за какво говоря ...
Натали
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 6:08 am
Местоположение: Toronto

Мнение от Натали »

Хубав район откъм всичко е в Норт Йорк на Шепърд и Батърст,там има голема БГ общност,в много от блоковете суперинтенданти са българи.Районът е до метро и има всякакви връзки във всички посоки,добри училища,много магазини,огромна плаза и е бял район(Руско Евреиски),цигани и черни почти няма.Друго добро място е по нагоре на север на Батърст и Финч(там има много и филипинци) и Батърст и Стийлс(там е с огромна плаза от магазини и е изключително Руско Канадски район).Цените за 1 бедрум е 900$,2 бедрум-1100$.В тези други 2 района българите са по малко,но има достатъчно са.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Натали написа:... за 1 бедрум е 900$,2 бедрум-1100$.В тези други 2 района българите са по малко,но има достатъчно са.
Скъпичко ми се вижда на мен. Ама щом има хора да ги наемат за тази цена, значи има и заплати хубави.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

E нали умното бега по онтарийските полета , че се печелат повече каймета :lol:
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Re: Квартира в Торонто

Мнение от becks »

Dima Tod написа:Здравейте,

имам предложения за квартира в North Йорк /Цедървале Аве/ в апартамент и в North Йорк/ Tedder Str. в house.
Получих различни сведения за двата квартала като безопаснот за живеене, транспортни връзки , наличие на задружна българска общност
Моля Ви които има свободно време и има възможност и желание да си даде мнението по двата варианта да ми пише , може и на ЛС.

Благодаря на всички които ми отговорят
Както то писаха по-горе Cedarvale ave. e в Ист Йорк. Българи има в махалата, ама това не мисля че е голям плюс за избор на квартира.

Аз лично мисля, че е безопасен район. Квартала е стар и леко мизерен - къщите строени 20-те, 30-те години, блоковете макс 70-те. Две пресечки надолу по Данфорт си като в Багдад, две пресечки нагоре като в Пакистан. Специално това cedarvale ave. e район с къщи на стари имигранти от Гърция и Македония.

Най-добре ела на място виж и тогава решавай.

Плюсовете на това място пред другото - наема вероятно е по-нисък и транспорта е по-удобен.
Публикувай отговор