Може ли да се влезе в Канада през Щатите?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
irina_77
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 4:11 am
Местоположение: Toronto

Може ли да се влезе в Канада през Щатите?

Мнение от irina_77 »

Здравейте,

Имам турист. виза за Щатите, има ли вариант да посетя приятел в Канада, влизйки през Щатите, без да имам Канадска виза?
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

ми гранциата е близо 5000 км да не мисли6 4е я пазят......
има сума ти пъте4ки :D

а ина4е официално няма6 ли виза за Канада - няма влизане.
irina_77
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 4:11 am
Местоположение: Toronto

Мнение от irina_77 »

Много съм зле с ориентацията та сте ми трябва навигатор през тези пътечки 8)
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

irina_77 написа:Много съм зле с ориентацията та сте ми трябва навигатор през тези пътечки 8)
Ами казвам ти го от полу -ли4ен опит :D

2005 бях в Ванкувар и се обаждам на американ4етата да ми дадат виса да ида до Сиатал - та зет (местен) ми кат 4у 4е ония сте ме таксуват 150 долара-ре4е Абе ка сте има дава6 толкова пари -аз сте те преведа отатака, аз сто пати сам бил на лов из околностите и пуканат грани4ар не сам видял..... :D :D :D :D
та стом от Ка кам УСА може -може и по обратния път.

Ина4е на КПП_тата си има служители и на 2 те граници -поне на тия около Ванкувар минах да огледам дали проверяват - и не виждам как без виса сте те пуснат да влезе6.
batkoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 6:45 pm

Мнение от batkoto »

bp_de написа:
irina_77 написа:Много съм зле с ориентацията та сте ми трябва навигатор през тези пътечки 8)
Ами казвам ти го от полу -ли4ен опит :D

2005 бях в Ванкувар и се обаждам на американ4етата да ми дадат виса да ида до Сиатал - та зет (местен) ми кат 4у 4е ония сте ме таксуват 150 долара-ре4е Абе ка сте има дава6 толкова пари -аз сте те преведа отатака, аз сто пати сам бил на лов из околностите и пуканат грани4ар не сам видял..... :D :D :D :D
та стом от Ка кам УСА може -може и по обратния път.

Ина4е на КПП_тата си има служители и на 2 те граници -поне на тия около Ванкувар минах да огледам дали проверяват - и не виждам как без виса сте те пуснат да влезе6.
В този ред на мисли някъде по кебешко ми казаха че имало път само с една бариера по средата и местните кебекуа редовно нелегално пресичали до САЩ за да заредят с по-евтин бензин. :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

batkoto написа:В този ред на мисли някъде по кебешко ми казаха че имало път само с една бариера по средата и местните кебекуа редовно нелегално пресичали до САЩ за да заредят с по-евтин бензин. :D
Че какво им пречи на местните кебекуа да пресичат легално границата? :nenam:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ирина ,ако толкова много държиш да посетиш Канада завърти се сред индианската общност в градчето /забравихмо името,но можеш да си го провериш на картата/ с/у Корнуал,Он от американската страна и местните с/у някой лев ще те доставят в Канада.Гледай да е лятото ,че местните тарикати използвайки мъглата през зимата може да те зарежат на острова .
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Масена се казва ама номера не минава вече
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
batkoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 6:45 pm

Мнение от batkoto »

bateto написа:Ирина ,ако толкова много държиш да посетиш Канада завърти се сред индианската общност в градчето /забравихмо името,но можеш да си го провериш на картата/ с/у Корнуал,Он от американската страна и местните с/у някой лев ще те доставят в Канада.Гледай да е лятото ,че местните тарикати използвайки мъглата през зимата може да те зарежат на острова .
:) Това ми звучи много пресилено. Скоро през Бъфало като влизах от САЩ като видяха Онтарийските номера просто ми вдигнаха бариерата след като ме попитаха къде живея. Виж наобратно с хоумленд секюрити не знам как ще е.
Публикувай отговор