Neka da zapazim kachestvoto na foruma

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Neka da zapazim kachestvoto na foruma

Мнение от bliasaka »

Znaete li kakvo si mislia-smiatam,che e KRAINO vreme da se prestane s tapi temi,koito ot skoro vreme cheta. :x
Znam mnogo seriozni hora,koito se mahat ot foruma zaradi bezkraino idiotskite temi.Shte stane kato dir-a,eii hora.Sprete se.
Foruma e za seriozni temi.Neka da si ostane takav. :wink:
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Дай пример за тъпа тема защото аз се сещам от воле.
Аватар
Американски Орел
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Яну 30, 2004 8:11 am
Местоположение: Град на Хълма

Мнение от Американски Орел »

ПРАВИЛНО КОЛЕГА !!!

САМО, чЕ ТРУДНО щЕ СТАНЕ...
ПОЛОВИНАТА ВЛИЗАТ ТУК ЗА РАЗВЛЕчЕНИЕ...ТА ЗАТОВА СЕ ЗАФОРМЯТ БЕЗМИСЛЕНИ СПОРОВЕ....ВСЕКИ ДА СИ КАЖЕ МНЕНИЕТО...А ПЪК НА ВСЯКО ТАКОВА ИМА ПРОТИВОПОЛОЖНО И ЗАПОчВА ЕДНА ...
todoto

Мнение от todoto »

Да блясък , тук обаче гласувам и с двете си ръце за това което каза , даже вчера си казах мнението в другия форум (там е доста по-задръстено от тук :wink: ).

Даже някъде прочетох и прагматично предложение - форума "Разни" да стои най-отгоре та който ше си чеше езика да минава от първо от там, та до като стигне до другите форуми да му изтече мерака :lol: .

А който влиза за работа, просто ще го прескача :lol: , предлагам освен това над всеки от двата форума да има заключена тема която да предупреждава, че всяко мнение извън темата се изтрива и да посочва форума "Разни" като място за разяждане, разпивка и раздумка :lol: .

А и един текст от типа :

"Моля , четете написаното преди да задавате въпроси или да откривате нови теми" - така ще си спестим безбройните повторения на едни и същи въпроси и отговори.

Ако ние не се ужажаваме един друг "вервайте ми" ниокой друг няма да го направи :wink: !!!
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Blyasak, mnogo hubavo predlojenie davash, moeto momche, no tova da nyama izcepki e navazmojno. Saglasen sam s tebe, no ne vyarvam, che forumat moje da se izchisti ot hora, koito matyat vodata s gluposti. Ima dva nachina za spravyane s toya problem. Ediniyat e da se mestyat v "Razni", a drugiyat podhod e prosto da preskachash nepriyatni temi i mneniya. Az pochnah da izpolzvam vtoriyat podhod i sega se chuvstvam mnogo got da znaesh. Cheta si poleznoto info, puskam temi chat-pat, zashtitavam moyata mila strana Canada, kogato se nalaga, a drugite temi gi ostavyam za horata, koito gi srbyat ezicite :lol: Nema da se kosish, brato. Have fun i uspehi po vsichki frontove. :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
ПРОГРЕСОР
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 12:26 pm

Мнение от ПРОГРЕСОР »

Няма начин как да се ограничат полезните неща от чешането на езиците (ръцете в случая). Лично аз придобих опит и успявам в повечето случай да познавам по заглавието това, което ще ми е полезно, а ако се объркам и вляза в неподходяща тема просто не я чета цялата.
stiga_be
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Яну 07, 2004 11:17 am
Местоположение: Germania>?>?>Manitoba

Мнение от stiga_be »

Kato novak v BG Kanada iskam da kaja, che kato tsialo namiram forumite adski polezni takiva kavito sa.

Viarno, niakoi temi se povtariat, no ne moje seriozno da ochakvate 'novite' da izchetat vsichko v trite arhiva, ot kade vreme??? - taka che povtorenie e neizbejno. Kolkoto do 'tapi temi' - zavisi ot koia strana na okeana gi gleda chovek. Za kandidat immigrantite kato men samata, tapi temi niama - vsichko e info koeto se skladira niakade za badeshto polzvane. Blagodarenie na toia forum nauchih poveche za Kanada za 3 sedmitsi otkolkoto za Germania jiveeiki tam tsialata mi parva godina...A fakta che napalno nepoznati hora vzimat problemite na sanarodnitsite si prisartse i izdirvat i/ili davat nujnata info v ramkite na chasove opredeleno me kara da smiatam, che drapam da se dobera do pravilnata darjava.

Edinstvenoto koeto mi pravi nepriatno vpechatlenie sa lichnite napadki. VIJ BEZ TOVA FORUMITE OPREDELENO MOGAT DA MINAT - prosto moderatorite triabva da triat VSICHO koeto narushava dobria ton. V karaia na kraishtata, ako niakoi ot nas izpitvat takava neistova potrebnost da demonstrirat vzaimnata si 'privarzanost' ima lichni saobshtenia.

Spetsialno blagodaria na vsichki koito mi dadoha i davat otgovori na vsichki moi zapitvania, umni ili tapi.

Sas zdrave!
Аватар
Американски Орел
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Яну 30, 2004 8:11 am
Местоположение: Град на Хълма

Мнение от Американски Орел »

Ограничение не може да става, защото каквито и раздели да се направят, все ще се намери някой да каже:
-Прав си по принцип , ама не е така... :D
...и поредната кавга ще се заформи в който и да е раздел...
Нека да си остане форума такъв какъвто си е...с времето ще се развие и ще еволюира...

Може да се поработи обаче по-друго, а това е да се опитаме наистина да се държим възпитано и толерантно един към друг.
todoto

Мнение от todoto »

stiga_be написа: Viarno, niakoi temi se povtariat, no ne moje seriozno da ochakvate 'novite' da izchetat vsichko v trite arhiva, ot kade vreme??? - taka che povtorenie e neizbejno.
Да права си , но има и една граница след която форума се превръща в "течаща" река от съобщения и става още по-невъзможно да се чете каквото и да е.
Т.е. колкото по-малко се "самоограничаваме" , толкова по-невъзможно ще ни става да се самоограничим , сетете се накрая какво ще стане (не просто се досещам а съм почти сигурен :( ) .

Е-е Американски Ореле , тук точно е проблема , че лафа "Прав си по-принцип , ама не е така... " е типичен софизъм , който пречи на разумното самоограничаване и обикновено показва , че самоконтрола ни е не просто занижен ами направо си липсва . Не съм чул да има успешна демокрация без "самоконтрол". Всъщтност тогава се появява "тираничния контрол" или "саморазпада" . Просто прочете за древния Рим и ще ви светне за какво ви говоря :lol: .

Как мислите до кога ще му издържат на човека поддържащ форума нервите ( в момента Пламен и Ссттоо - едно евала и от мен за тях :) , :beer: ).
Az
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Яну 20, 2004 4:07 am
Местоположение: Sofia/Bg

Мнение от Az »

Az sashto sam novak vav foruma, a i niamam mnogo vreme za poseshtenia, za sazhalenie. Izvinete hora, ako sam dosadil s vaprosite i temite si. Blagodaria na vsichki, koito mi otgovoriha i dadoha BEZcenna informatzia.Uspeh
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

nivo

Мнение от No667 »

Nivoto na foruma poslednite 6 meseca vidimo se poniji.
Spomniam si kolko mnogo hora predi pisheha i davaha polezna informacia,a sega prestanaha.
Znam mnogo hora koito veche spriaha da se zanimavat s foruma,zashtoto im omrazna ot prostotii.
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Заключено