vupros za na4aloto

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
decatur
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Яну 28, 2006 5:11 am

vupros za na4aloto

Мнение от decatur »

Zdravejte, mnogo vi molq da dadete malko info ot kude da zapo4na, ako obmislqm emigraciq vuv federalnata 4ast. blagodarq
p.s. i za tyrpenieto, znam, 4e temata ne e interesna, no suvsem se obyrkah
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

ти щом отсега си почнал да се объркваш какво ли ще стане по-нататък :lol: виж официалния сайт циц.гц.ца или тук темите и статиите са полезни много. Освен това пиши на кирилица!
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
decatur
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Яну 28, 2006 5:11 am

Мнение от decatur »

blagodarq ti, no ako iskah da pisha na kirilica, shte si ostana v bg.
decatur
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Яну 28, 2006 5:11 am

Мнение от decatur »

наистина съжалявам, че бях малко груба. благодарна съм за съвета.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Освен това за федералната се въоръжи с търпение, щото ще чакаш 5 години поне + IELTS трябва да вземеш с добър резултат+ повече пари в брой ще ти искат и т.н. Затова си помисли добре дали да не минеш през Кебек за по-напряко :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

sasho71 написа:Освен това за федералната се въоръжи с търпение, щото ще чакаш 5 години поне + IELTS трябва да вземеш с добър резултат+ повече пари в брой ще ти искат и т.н. Затова си помисли добре дали да не минеш през Кебек за по-напряко :D
Важни са точките и късмета. Има хора минали през Букурещ за Торонто без никакъв иелц и за една година чакане.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Мнение от prace »

Някой беше казал преди няколко седмици, че сега времето по федералната е 20 месеца. Виж по-назад във форума..
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

optics написа:
sasho71 написа:Освен това за федералната се въоръжи с търпение, щото ще чакаш 5 години поне + IELTS трябва да вземеш с добър резултат+ повече пари в брой ще ти искат и т.н. Затова си помисли добре дали да не минеш през Кебек за по-напряко :D
Важни са точките и късмета. Има хора минали през Букурещ за Торонто без никакъв иелц и за една година чакане.
и те са били 1 на 1000 или малко повече
THE LAST LINE OF DEFENSE
гицка

Мнение от гицка »

бе къв е тоя сайт циц.ца дето го вика сашо , ептен сте я подкарали
я хората какви статии са написали , цели фермани
тука интрересни четива има
ми вижте степ бай степ
как да имигрирам в канада на портала четох
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

JoroF написа:и те са били 1 на 1000 или малко повече
а, нищо чудно. Историята мълчи по въпроса за промилите.
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

ние ползвахме адвокати от Торонто-толкова сме знаели,така сме направили.Не знам дали сега бих препоръчала на друг,доста пари в БГ измерения струваше.От подаване на документите до идването ни тук година и 9 месеца.Визите ги получихме на интервюто,което беше в Париж./можехме да избираме между Виена,Париж и Варшава/Щеше и по-бързо да бъде,ако не беше 9/11
veli_li
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 9:25 am

Мнение от veli_li »

Вярно ли е че ,процедурата през федералната част е почти 2год не е като преди.Ние имаме добър английски и как тепърва се учи френски?Времето което ще изгубиш да научиш френският за около година ще е равно на това да изчакаш документи от федералната част.Моля ако зне някой да отговори,макър,че на тези които са там не им интересна темата тези като нас в началото ги вълнува ще съм ви благодарна за информацията.Veli
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Мнение от prace »

А най-бързо става, ако имаш job offer и действаш по провинциалната програма на дадената провинция. Заслужава си да се разтърсиш здраво за евентуален работодател.
Karmian
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 11:31 am
Обратна връзка:

Мнение от Karmian »

Kandidatstva6 za province Quebec. Mine li uspe6no moje da hodi6 deto si iska6. Nikoi ne te pita i da te pita nz. ne znam kakvi za kakvi advokati pi6at tez syforumnici, izpiti i nz kakvo. Az sym deistvam po tozi na4in.
Публикувай отговор