Относно снимките

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
paco70
Мнения: 44
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 8:11 am
Местоположение: montreal

Относно снимките

Мнение от paco70 »

Днес ходихме да си правим снимки,но ни казаха 4е пе4ата ако се сложи от зад се размазва заштото хартията е с наилоново покритие,а за датата казаха ше щте я напишат с химикал.Какво да правим?Да си правим ли снимки тук или там на място и по колко броя.МОЛЯ ПИ6ЕТЕ!
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

фоторфоторфото...

Мнение от Dessita »

Ние си мислехме да минем тънко - много снимки още от България, защото там са по 8 долара парчето, но не си струва...друго си е да си имам фото в портфейла оттам, пък и на познатите си ще пратя...вносна работа...
В очакване на Годо...
Аватар
мравката Z
Мнения: 218
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:13 pm
Местоположение: Монреал

Re: фоторфоторфото...

Мнение от мравката Z »

Хубаво е да имате по 2-3 снимки, ако са с печат и дата още по-добре.


Dessita написа:Ние си мислехме да минем тънко - много снимки още от България, защото там са по 8 долара парчето, но не си струва...друго си е да си имам фото в портфейла оттам, пък и на познатите си ще пратя...вносна работа...
снимки правени по учрежденията са като от маймунфото, освен ако не си много фотогенична. никой не ти дава снимки на ръка, правят ти ги на място с цифров апарат и си получаваш картата със снимката.
Ние сме независими, защото нищо не зависи от нас!
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

никой не ти дава снимки на ръка

Мнение от Dessita »

Ех мравката Z,мравката Z!!!Аз тук съм си абориген, къде ли съм тръгнала...Е важно е мечтите да се сбъдват, за да има нови и нови!!!
В очакване на Годо...
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

за снимките

Мнение от Dessita »

Добре де, ние преди месец като си правихме снимки за Букурещ в кварталното фото ни ги записаха и на диск, по тяхно желание - с него не може ли да минем...
В очакване на Годо...
Аватар
мравката Z
Мнения: 218
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:13 pm
Местоположение: Монреал

Re: за снимките

Мнение от мравката Z »

Dessita написа:Добре де, ние преди месец като си правихме снимки за Букурещ в кварталното фото ни ги записаха и на диск, по тяхно желание - с него не може ли да минем...
зависи къде ще минавате :D
вземате го и ако мине, мине
Ние сме независими, защото нищо не зависи от нас!
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

Какво точно признават в Канада отзад на снимката? Печат на кое? Печат с дата или печат на фотото и отделно дата?
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
ramone
Мнения: 285
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 12:11 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от ramone »

Какъв формат трябва да са тези снимки? Като този какъвто ни искаха от Букурещ за визите или са по-различни? Ако не носим снимки още на летището ли ще ни снимат? Моля тези,които са минали по този път да споделят опит пък ние ще почерпим с по една канадска бира! :beer: :)
Какво ще бъде утре,най-лесно се познава в другиден...
Аватар
miou miou
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 6:47 pm

Мнение от miou miou »

Здравей, ramone!
Ето погледни този линк :
http://www.cic.gc.ca/francais/pdf/trous ... /5445F.PDF
и по-точно - Apprendice B Directives pour les photos
Това тук е за carte de resident permanent и е посочено ,че отзад на снимката трябва да има дата, на която е направена снимката и подпис на гаранта.
Публикувай отговор