такси букурещ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
stefaniq
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Май 11, 2007 11:56 pm

такси букурещ

Мнение от stefaniq »

знаете ли нещо за смяна на таксите за обработка на документите към букурещ от 1 юни ако досега са били по 470$ за възрастен и 130$ за дете ,то от 1 юни да са променени на 365 eвро за възрастен и 100 евро за дете вярно ли е това???
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Знаем. Лошото е ,че в банка Юнионбанк, където трябва да си платим нищо не знаят по въпроса. И така вече трети ден(работен).
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от bucca »

откъде имате тази информация.
Преди малко се обадих в Юнион банк София и ми казаха,че се плаща в американски долари, но имало промяна в сумата. Днес като отида ще видя колко ще ми вземат
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
Аватар
mice
Мнения: 267
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 2:33 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от mice »

Bucca, информацията (но не пълна) я има в сайта, където пише, че таксите ще се плащат в евро. За съжаление все още не са обновили страницата с таксите: http://geo.international.gc.ca/canada-e ... ice-fr.asp
kalia
Мнения: 211
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 7:21 am
Местоположение: Montreal

Мнение от kalia »

a vizite kolko pari4ki sa
Аватар
aneda
Мнения: 82
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 11:56 am
Местоположение: Surrey, BC
Обратна връзка:

Мнение от aneda »

а някой писал ли е е-маил до посолството в Букурещ да ги пита при вариант, че няма отворена сметка в евро какво трябв а да се прави?
mi6ko75
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Сеп 19, 2005 11:28 am
Местоположение: Canada,Montreal
Обратна връзка:

Мнение от mi6ko75 »

Пращаите в долари и не се притесняваите.Аз сьщо,като Десита,допуснах грешка при превода и изпратих по 415 д за мен и сьпругата ми и 130 за малкия-това беше в средата на маи.На 31 маи отидох и преведох останалите 110 долара,след като разбрах за грешката си.На 2 или 3 юни проверих пощата си и видях,че са ми изпратили е-маил,с които вежливо ме приканват да платя останалите 110 д ,е-маила беше от 20 и някои си маи не помня точно.Така че,не вярвам,ако се е очаквала смяня ня тарифите точно на 1 ви,да не ми го напишат.Естественно,ако се забавите,не се знае какво ще стане,но мисля, че за сега си остава в долари,в банката не ми казаха нищо на 31 маи,когато пращах останалите пари.
strs
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 4:30 am
Местоположение: Ville de Québec, Canada
Обратна връзка:

Мнение от strs »

Здравейте, аз на 06.06. преводох сумите за семейството т.е. 2 х 470, 1 х 130 и 2 дол. за превод от банката ми отговориха, че не знаели да има промяна, така че пращайте и не се притеснявайте докато наистина не са ги уведомили и тях официално и да ни вземат по- новите тарифи.
Успех на всички.

DCS 27.10.2006 г.
Интервю: 07.05.2007 г
Аватар
Helena
Мнения: 166
Регистриран на: Пет Яну 13, 2006 2:27 am
Местоположение: София (ама искам Montreal)

Мнение от Helena »

aneda написа:а някой писал ли е е-маил до посолството в Букурещ да ги пита при вариант, че няма отворена сметка в евро какво трябв а да се прави?
Аз писах и ето какво ми отговориха:

>
>You may pay the old fee in USD.
>
>The bank should have the list.
>
>Regards,
>
>Immigration Section/Service d'immigration
>Canadian Embassy/Ambassade du Canada
>1-3 Tuberozelor Str., sector 1
>011411 Bucharest, Romania
>Fax 40-21-307-5014 (immigration) / 40-21-307-5023 (visitors)
>E-mail: bucharest-immigration@international.gc.ca
>www.bucharest.gc.ca
>www.cic.gc.ca
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

aneda написа:а някой писал ли е е-маил до посолството в Букурещ да ги пита при вариант, че няма отворена сметка в евро какво трябв а да се прави?
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=26907
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Публикувай отговор