за досадното чакане на визите

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
vanko22
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 4:40 pm
Местоположение: Toronto

за досадното чакане на визите

Мнение от vanko22 »

Здравейте съфорумци.Може вече да сте ме забравили тъй като доста рядко пиша вече но реших да запитам има ли и други като мен правили медицински на 27 ноември които да чакат прословутото писмо за визите.
RA
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Ное 04, 2003 1:08 pm
Местоположение: Plovdiv - Montreal
Обратна връзка:

i nie

Мнение от RA »

Mislia, che niamash osnovania za pritesnenie.
Nie sme pravili medicinski prez septemvri, a oshte niamame pismo - taka che... moje i da ni izprevarish. Kysmet i doskoro!
think positive
Daniela
Мнения: 51
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 2:21 am

Мнение от Daniela »

Основание за притеснение, наистина няма, но.... Просто напоследък визите пристигат скоропостижно и човек почва да се чуди, какво става:)) Аз правих медицинските на 22.10, а приятелят ми на 27.10. Той вече си има визата в паспорта, а аз още нямам вест.
shinka
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 6:45 am

Мнение от shinka »

Аз и моето семейство си направихме медицинските прегледи на 24. 09. 2003г., но все още не сме получили писмо за визите. Бих искала да знам какво е развитието при хора, които са си правили изследванията по това време - все ощте чакат, или вече са получили? Има ли значение срока на получаване в зависимост от процедурата на кандидатстване. Не се ли получават по-рано документите на кандидатстващите за Квебек?
slavov_71
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 4:52 am

Мнение от slavov_71 »

Nie pravihme medicinski na 28.10.2003.Sled dalgo chakane na 19.01.re6ihme da izpratim e-mail do Bukurest.Otgovoriha ni 4e trabva da 4akame 9 meseca.Izpratihme vtori e-mail na drugia den i sled tova se obadihme po telefona.Sled dva dena polu4ihme pismoto za vizi po e-mail.Sega pasportite sa ve4e v Bukurest.Opitaj i ti.Ot 4akane polza nama.
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Vanko22, az i my family pravihme medicinski na 27.11. Na 24.01 poluchihme pismo da si pratim pasportite. Az pisah v foruma togava!

Uspeh ,spoko skoro shte poluchish !
Изображение
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Vanko22, az i my family pravihme medicinski na 27.11. Na 24.01 poluchihme pismo da si pratim pasportite. Az pisah v foruma togava!

Uspeh ,spoko skoro shte poluchish !
Изображение
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Приятелю,
ние направихме медицинските на 08 май 2003, а получихме визите в края на ноември...
Опитай се да използваш по-пълноценно времето си - френски, вино, жени... Не си яж нервите - остави малко за канадците...
Научи се на търпение - без него си заникаде, my friend...
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено