Mudnost na 4inovnicite v Bucoresti

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
pavel_tihov
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 9:23 am

Mudnost na 4inovnicite v Bucoresti

Мнение от pavel_tihov »

Zdraveite na vsi4ki.
Mnogo sme zatrudneni s polu4avaneto na blankite s medicinskite.
Nakratko ste vi objasna situaciata pri nas.
Na 22.09.2006 ni e zavedeno deloto v romania.Poneje si mesteha ofisa ni pratiha barkodovete na 9.12.2006 oba4e medicinski do sega ne sme polu4ili.Dostsa e stranno pri polojenie 4e sroka oficialno e max.3 meseca!
Do skoro si korespondirahme kato gadjeta s edna slugitelka i tja me uveri 4e vidish li te bili pratili medicinskite January.Pitam v postata vav Varna nikakva informacia-normalno za Balgaria dori i v evropa.
Pisha im otnovo, vednaga se otgovarja, horata sa lubezni.
Kazvat mi prati novi snimki po barzo i vsi4ko ste e o.k.Pravim snimki,prastame sas SPEEDY.Sled edna sedmica pitam kvo stana kade sa?Otgovarjat ei sega predi malko gi pusnahme-datata e 08.02.07.Do dnes nisto daje ve4e slugitelkata ne mi otgovarja,posledno mi kaza abe 4akai do kraja na sedmicata i ako njama pak pishi.Predpolagam 4e razbirate kakvi prijatni 4uvstva ispitvam kam tija skapo plateni i lubezni dushi4ki i kakvo mi se iska da napravja s tjah.Ina4e sa mnogo lubezni i socialni horata.Ta sega sam reshil da otida do Romania da si vsema documentite li4no zastoto e meko kazano stranno da gi 4akame nekakvisi 5-6 meseca!!!
Iskam da vi pitam na njakoi svetva li mu kvo stava i najasno li e dali moje da se vsemat li4no ,kade i kak?
Pishete mi njakolko umove vinagi sa po polezni ot edin.
Zvu4i vi neverojatno pretpolagam no se slu4va i sega.

Blagodarja
Pavel
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Re: Mudnost na 4inovnicite v Bucoresti

Мнение от AleksandrAI »

Превод с кирилица:
pavel_tihov написа:Здравейте на всички.
Много сме затруднени с получаването на бланките с медицинските.
Накратко ще ви обясна ситуацията при нас.
На 22.09.2006 ни е заведено делото в романия.Понеже си местеха офиса ни пратиха баркодовете на 9.12.2006 обаче медицински до сега не сме получили.Доска е странно при положение че срока официално е мах.3 месеца!
До скоро си кореспондирахме като гаджета с една служителка и тя ме увери че видиш ли те били пратили медицинските January.Питам в пощата във Варна никаква информация-нормално за България дори и в европа.
Пиша им отново, веднага се отговаря, хората са любезни.
Казват ми прати нови снимки по бързо и всичко ще е о.к.Правим снимки,пращаме със SPEEDY.След една седмица питам кво стана къде са?Отговарят ей сега преди малко ги пуснахме-датата е 08.02.07.До днес нищо даже вече служителката не ми отговаря,последно ми каза абе чакай до края на седмицата и ако няма пак пиши.Предполагам че разбирате какви приятни чувства изпитвам към тия скъпо платени и любезни душички и какво ми се иска да направя с тях.Иначе са много любезни и социални хората.Та сега сам решил да отида до Романия да си всема документите лично защото е меко казано странно да ги чакаме некаквиси 5-6 месеца!!!
Искам да ви питам на някои светва ли му кво става и наясно ли е дали може да се всемат лично ,къде и как?
Пишете ми няколко умове винаги са по полезни от един.
Звучи ви невероятно претполагам но се случва и сега.

Благодаря
Pavel
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Алекс, ще се включа да ти помагам. :D :beer:
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Според мен има голяма вероятност адреса който сте дали да е грешен.
Проверява ли какъв адрес имат те за вас?

Другия вариянт е писмото да се губи при някой "съвестен" БГ служител в пощенския ви клон. Това е малко вероятно, но е много кофти вариянт.
Angie
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 5:02 am

Мнение от Angie »

Моите бяха изгубени от пощите. Ползвайте куриер ако се наложи следващо пращане към вас (изпращане за ваша сметка). Иначе няма гаранции.
pavel_tihov
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 9:23 am

Мнение от pavel_tihov »

Да уточня,че когато им изпратих за втори път снимки им посочих за адрес централна поща в София а от там в продължение на 14 дни нищо не беше влязло-това го провери близък,който работи в пощата.Та от това следва ,че или изчезват от румънските пощи или че сладурите от Букурещ не са ги изпращали.Затова искам да отида лично
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

Но помили все пак че ако отидеш лично, не означава че те веднага ще ти ги връчат на вратата в посолството, та да не стане така да се разкарваш напразно, или да ти кажат след 1-2 дена или...и аз не знам
:( кофти протакване се е получило при тебе, да не се случва на никой
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Veronica написа:Nie minalata godina sashto imahme tozi problem,pisah na maila i mi otgovoriha, che medicinskite sa prateni oshte predi 2 meseca. Togava gi pomolih da mi gi izpratiat otnovo, no s kurierska slujba za moya smetka. Nikakav problem, vtorite dokumenti pristignaha za po-malko ot sedmica! Uspeh!
Мнението е от тази тема.
nadya marinova
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 4:43 pm

Мнение от nadya marinova »

molia vi,napi6ete mi na koi adres si korespondirate s tiah?
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

riba_mech
Мнения: 98
Регистриран на: Пет Дек 30, 2005 4:31 am
Местоположение: Sofia

Мнение от riba_mech »

Хитро е да пишете РУМЪНИЯ с О :D :rotfl: .Даже много ми харесва. Съгласна съм, че има нещо неуправляемо и даже малко РОМСКО....
:lol:
Не знам обаче, ако много закъснеят нашите медицински дали да не се разходим и ние до Букурещ?
DCS - 1-wa chast - 10. 2004
DCS - 2-ra chast - 17.03.2006
Pokana za intervu - 20.07.2006
Uspeshno intervu - 12.10.2006
Pusnati docs kym Bukuresht - 28.11.2006
Barkodowe - 22.02.2007
Medicinski - 16.03.2007
VIZA - 04.06.2007
Atilla
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Дек 06, 2006 3:23 am

Мнение от Atilla »

Абе един път човек да мине през 9-те кръга на целя тоя балкански ад, пък после да не обръща глава назад... е това може да стане само.
Свинариума за свинете!
1) 19.10.2006 - DCS до Виена с UPS
2) 20.11.2006 - Accusé de réception
3) 22.01.2007 - Доп. документи за език
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

AleksandrAI написа:
Другия вариянт е писмото да се губи при някой "съвестен" БГ служител в пощенския ви клон. Това е малко вероятно, но е много кофти вариянт.
Публикувай отговор