Pozdrav do vsichki, koito mi otgovoriha sus sreden prust

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Pozdrav do vsichki, koito mi otgovoriha sus sreden prust

Мнение от yaiuat »

Vijte se:
Изображение
...........
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Nastrojwaj se - taka e - moreto e opasno, no se namirat i delfini. Waprosa e dali ima6 kasmet da sre6tne6 parwo tiah :roll:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Plamen

Мнение от Plamen »

Доколкото знам акулата е едно от малкото оцелелеи с милиони години животно...и е почти съвършенна като физика и адаптивност...за Канада е просто супер...yaiuat, приятелю, кой и с какво те ядоса толкова...?
joro
Мнения: 6471
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнение от joro »

Казах ти да отидеш на www.dating.ru ама ти не слушаш :D :D :D
Я виж тая, http://dating.ru/h/l/84/84519P1.html не те ли кефи? Ако не, аз ще я гепя, пък теб после ще те е яд :D :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

ок ама...

Мнение от yaiuat »

Joro благодаря ти за помоща но то не става толкова лесно в БГ па камоли в Рашъ(Русия :P ).

Даваш им всичко че и благоданост нямат. И днес така стана с една в която видях пословични инат и компексираност. Но не ми се говори за това. Още малко и ще взема ги да пиша в черния си списък тия кокони.

ПС: Ама айде бе хора до момента няма и едно оплакване от някого или нещо. Нима никой не ви лъгал,мамил, подигравал, манипулирал, вързал шумна тенекия. Ето тук е мястото да се оплачете от него:

:metro: http://quebec.gq.nu

joro написа:Казах ти да отидеш на www.dating.ru ама ти не слушаш :D :D :D
Я виж тая, http://dating.ru/h/l/84/84519P1.html не те ли кефи? Ако не, аз ще я гепя, пък теб после ще те е яд :D :D :D
joro
Мнения: 6471
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: ок ама...

Мнение от joro »

Всички са такива, братче, само кинти да имаш и всички хубавици са твои, а ти ако си търсиш някоя приятелка за Канада ще трябва другаде да потърсиш, в този форум са тия, дето вече са почнали процедурата по емиграция и се надяват, че ще идат там и без теб.
Или пък си имат придружители, абе загубена кауза. А и в Канада можеш да си намериш някоя готина канадка, особено ако знаеш руски :D :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: ок ама...

Мнение от Koko »

joro написа:Всички са такива, братче, само кинти да имаш и всички хубавици са твои, а ти ако си търсиш някоя приятелка за Канада ще трябва другаде да потърсиш, в този форум са тия, дето вече са почнали процедурата по емиграция и се надяват, че ще идат там и без теб.
Или пък си имат придружители, абе загубена кауза. А и в Канада можеш да си намериш някоя готина канадка, особено ако знаеш руски :D :D :D
Жоре, тези дето знаят руски не винаги са толкова хубави, но в 99% от случайте са семейни и с деца. А тези от сайтовете за запознанства чакат принца на белия кон - с чужд парспорт и добре платена работа.
joro
Мнения: 6471
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: ок ама...

Мнение от joro »

[quote="Koko
Жоре, тези дето знаят руски не винаги са толкова хубави, но в 99% от случайте са семейни и с деца. А тези от сайтовете за запознанства чакат принца на белия кон - с чужд парспорт и добре платена работа.[/quote]

Е, то не е задължително 100% от тях да са хубави, достатъчно е една, на първо време, пък то повечето жени това чакат- и в сайтовете, и извън тях, пък и ние нали за това сме се запътили за Канада- за чужд паспорт и добре платена работа :D :D :D
И няма нищо лошо да ощастливиш някое красиво и мило създание, което за нещастие се е родило в някоя бедна и мръсна дупка, и да му помогнеш да си намери щастието някъде в по-хубава и по-богата държава, например с някой готин и интелигентен мъж в Канада, вместо грозен пияница и пройдоха в Украйна :D :D :D
Всъщност за някои такива сладурчета и България е мечта :D :D :D Знам го от личен опит, само от чатовете де :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Ay sitga s teya ruskini be Jore! Tebe ne te l kefyart latinoamerikankite?Mene mnoooogo. Kato shte oshtastlivyavam gotino mace ot bedna strana, pone da e nyakoya strastna latinoamerikanka, otkolkoto piyana ruska *****. Oops, sorry za grubiya ezik, ne vsichki sa takiva, az poznavam super ukrainka, ama dori toya ezik me drazni, kato chuya ruski i poluchavam obriv. Anomaliya ot vremenata, kogato me karaha na sila da go ucha toya shiban ezik. No, tova e lichno mnenie. :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Заключено