Полет София-Ванкувър с KLM - впечатления?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Полет София-Ванкувър с KLM - впечатления?

Мнение от zaia »

Някой да е пътувал с КЛМ до Ванкувър? Какви са ви впечатленията? Притеснява ме частта София-Амстердам с България Еър.. :?
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

България Еър обслужват и отсечката м/у Прага и София на чехите. Самолетчетата са едни сладки Боинги (737, ако не се лъжа), мънички, но удобни и просторни. От тях нямам оплаквания - винаги тръгват навреме и т.н. За КЛМ нямам впечатления, ама я сподели какви пари ти искат. Щото на сайта им Монтреал-София-Монтреал с фиксирани дати ми излиза 4000 :shock:
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Сф-Ван ни излиза 605 евро/човек с таксите. До Монреал би трябвало да е по-ниска цената. Кви са тия 4000 :shock:
Макар че и на нас ни предложиха с Луфтханза, еднопосочен, за 3000 евро...ако искаме :D
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Re: Полет София-Ванкувър с KLM - впечатления?

Мнение от vladi »

Аз съм патувал. Няма проблеми с холандците :thumbsup:
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Nema kvo da se pritesniavate ot Bulgaria Air, super sa horata.
Pilotite sa dobri, makar samoletchetata naj chesto Boeing ot malkia klas sa leko startichki, no v dobra forma.
Obsluzvaneto sashto e dobro, mnogo sa vnimatelni.

Za KLM nema kvo da govorim, spored men naj dobrata aviokompania.
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Благодаря ви за отговорите :beer:
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

Аз не съм доволен изобщо от КЛМ (Соф-Монтреал). Беше някакъв амортизиран 20год. McDonnell Douglas самолет. Храната бе ужасна. Нормално бе да се чака по 10 мин да дойде стюардеса/стюард, + че са доста арогантни. Не че БГ Айр са нещо по добро но очаквах доста повече от КЛМ.

Малко мнения тук:
BCN-AMS-ARL-AMS-BCN Boeing 737 Economy. All the flights on time and online check-in service available but no check-in machines. The legroom was fine but onboard service less than expected. Poor meal in the 4 flights (sandwich and cookie plus drink) and when I asked if they had some leftovers, twice the cabin crew said it would be back in a minute - but they never came back. I expected a lot more from KLM.
Лек път
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Благодаря :)
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от bucca »

Zaia миналата година пътувах с България Еър до Брюксел и после обратно до София. Останах приятно изненадана - стюардесите бяха много любезни и мили, обслужването беше отлично. Тръгнахме и пристигнахме на време. Да, самолета беше малък, но пък какво от това. Храната си беше нормална. Просто не виждам разлика между България Еър и Алиталиа да кажем.
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Радвам се да го чуя (прочета) :beer: :D
ely-st
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 7:05 am

Мнение от ely-st »

Аз също пътувах по този маршрут и то с дете на година и няколко месеца. Нямах проблеми нито с българите нито с холандците. Изключително вниматени и дори от Ванкувър до София ми предложиха вместо столче за кола да ми дадат свободна седалка до мен защото детенцето ми е по-височко и да не се притеснява. Така че спокойно и лек полет!!!
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Купихме билетите, сега малко търпение докато наближи датата и стягаме багажите.
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

zaia написа:Купихме билетите, сега малко търпение докато наближи датата и стягаме багажите.
търпение наистина трябва- ама след врем се свиква
-Франкфурт-Ван и обратно съм го летял 3 пъти -накрая се свиква - даже спах в самолета.
1 дебен тарикатлак - не знам каде си 4еквате местата-ама направи мили о4и на 4еквастия ....аз така правя особено ако е жена :D :D :D
да ви даде места до аварините изходи или до маси4ките на- 4е стуардесите 4е по4ти 10 4аса се издивява ако само седи6 на 1 място. :D :D :D
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от bucca »

zaia, кога ще летите? пожелавам ви успех и дано и ние след време да се стягаме за път :D
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от bucca »

най-дългия ми полет беше 12 ч. от Милано до Атланта. Гледах ТВ, спах, разхождах се. Накрая вече едва издържах, ама все пак като знаеш къде отиваш и не се усеща :D
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
Заключено