Лондон, Онтарио?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Kimba
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Дек 15, 2003 11:10 pm
Местоположение: Canata

Лондон, Онтарио?

Мнение от Kimba »

Здравейте.Та 4удих се дали някой е ходил там.Ако има такъв, моля да сподели впе4атления.Благодаря. :wave:
xoflow
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Окт 01, 2006 6:35 pm

Re: Лондон, Онтарио?

Мнение от xoflow »

Az chetoh v drug forum che e hubav, chist, ne golyam grad s po-niski ot Toronto naemi, i znachitelno po-spokoen.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Кимба, за кво питаш?
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Kimba
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Дек 15, 2003 11:10 pm
Местоположение: Canata

Мнение от Kimba »

Aми мислим да се местим, та проу4ваме какви са възможностисте за там.Не ни се ходи по големите градове.Прекалено скъпо и пренаселено е там. Та като местоположение и големина Лондон ни устройва.Само не знаем какви са вазможностите за работа.Как е като заплащане..Какви са застраховките? Та така. Ако знаете нещо моля споделете :beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Кимба, аз не знам почти нищо но познавам семейство което е живяло там дълго време.
Ако искаш мога да ги питам дали ше им е удобно да се чуете по телефона за да ви кажат какви са им впечатленията от Лондон.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Kimba
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Дек 15, 2003 11:10 pm
Местоположение: Canata

Мнение от Kimba »

Xoflow, благодаря за отговора.А какъв е този форум ? :beer: :beer: :beer:
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

има хора които идват от лондон да работят в торонто...в торонто на квартира и уикенда обратно в лондон.
аз ако бях нов бих се ориентирал към албърта или беце.
ама може да се пробвате в лондон и ако не стане да се преместите.
друг не лош малък град е ниагара фолс, зависимост от какъв вид работа търси човек.
сейнт кетринс също не е зле.
уотерлу/кичънър, гуелпх - все градчета с повечко работа от лондон...па дори и Бери на север от торонто ...
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Kimba
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Дек 15, 2003 11:10 pm
Местоположение: Canata

Мнение от Kimba »

Мерси за отговорите. :D
Маргинал39 ако не е проблем пусни ми( на ли4ни)меил адрес или тел. на твоите познати за връзка(ако са съгласни) :beer:
КольоБалкански работата е там 4е не сме много нови.4естно не ми е до експерименти.Тръгваме за Лондон само ако решим 4е си струва.Ако не ще си стоим в преспите колкото и да не ни харесва :roll:
:beer:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

честно казано не си слагайте таралеж в гащите с Лондон и др.подобни градчета.ако То ви се струва много голям и луд елате в Мтл.тук е добре и лудницата е малко по малка.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Kimba написа:Мерси за отговорите. :D
Маргинал39 ако не е проблем пусни ми( на ли4ни)меил адрес или тел. на твоите познати за връзка(ако са съгласни) :beer:
КольоБалкански работата е там 4е не сме много нови.4естно не ми е до експерименти.Тръгваме за Лондон само ако решим 4е си струва.Ако не ще си стоим в преспите колкото и да не ни харесва :roll:
:beer:
къде са тия преспи?
щото тревата винаги е по зелена у съседския двор.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Grada razpolozen spored mene mnogo nespoluchlivo....Mnogo studeno i mrachno zimata....nima rabota....Horata idvat vav Toronto na rabota....I poneze lichno sam bil tam-ne ti go preporachvam :D
kakвото потърсило,такова намерило
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

potrebitel написа:Grada razpolozen spored mene mnogo nespoluchlivo....Mnogo studeno i mrachno zimata....nima rabota....Horata idvat vav Toronto na rabota....I poneze lichno sam bil tam-ne ti go preporachvam :D
Тва за нямането на работа съм го чул и от друго място, ма то важи по принцип за малките градове, без разлика дали са в табарнашко, онтарийско или квото и да било.
:beer: :beer: :beer:
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Samo che za London eoshte po zle.....A kato pribavimi vsichki drugi otricatelni faktori,stava jasno zashto horata biagat od tam i grada obezludiava..... :roll:
kakвото потърсило,такова намерило
Аватар
Kimba
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Дек 15, 2003 11:10 pm
Местоположение: Canata

Мнение от Kimba »

Ами мерси за отговорите.Мисля, 4е бяха много полезни за нас. :)
А за преспите... къде другаде освен Уинипег : :uhoh2:
:beer:
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

ааа. дъ пег :-)
ми лондон може да ви се стори като цивилизацията ако сте престояли достатъчно време там на студа и индианизацията :-)
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Публикувай отговор