Ползва ли някой услугите на CYBERSURF?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Ползва ли някой услугите на CYBERSURF?

Мнение от dog »

Искам да се откача от Bell (интернета и телефона). CYBERSURF ги намерих в интернет, няма договори, плаща се месец за месец.
Някой дали ги е ползвал и дали е доволен?
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Ако някой ползва нещо по-добро от Белл нека сподели.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
ArchTyrael
Мнения: 240
Регистриран на: Сря Сеп 07, 2005 12:32 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ArchTyrael »

Аз ползвам

Rogers:
селл + домашен телефон

Mediom
интернет

До преди месец бях с белл (домашен телефон) и плащах около $40 никви екстри... Сега съм с Роджърс и плащам около $38 и имам 1 година безплатни обаждания в Северна Америка и Caller ID. Докато при белл плащах повече без тези 2 неща :). Разлика в звука не видях да има...

Интернет-а ми е Медиом. Т'ва са едни квебекари от Квебек сити. Много съм доволен от тях... $40 месечно без ограничен достъп и модема си остава за теб (аз съм с 3 години договор, 1вата година плащах и модем около 10тина долара/месец, 2рата - не плащам модем, но не е мой и третата година - модема става мой). Връзката е 3 мбпс сваляне и 1 мбпс качване (не съм сигурен за качването дали е точно 1 мбпс или по-малко, не съм го пробвал).

А тези които ти спомена, не съм ги чувал...

**Забравих да кажа, че първите 6 месеца плащах около $20 на месец или нещо подобно (но това беше преди 2 години и половина, сега незнам дали ще е така), а след тези 6 месеца плащах по $50 за половин година... Сега, както казах, плащам по $40.
България над всичко
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

ArchTyrael, благодаря но идеята е че ще получавам много добър интернет + телефон със всички екстри за около 50 долара на месец и предварително закупуване на модем и включване около 100 долара и после нямам никакъв договор.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

А за обаждания извън Монреал и до БГ включително ползвам това
http://www.voipdiscount.com/en/index.html
минималната сума за 4 месеца е 14 долара вземат по около 2 цента на минута до БГ без значение София или провинция, за някои страни в Европа и Щатите и Канада беше безплатно.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
ovni
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 6:49 pm

Re: Ползва ли някой услугите на CYBERSURF?

Мнение от ovni »

dog написа:Искам да се откача от Bell (интернета и телефона). CYBERSURF ги намерих в интернет, няма договори, плаща се месец за месец.
Някой дали ги е ползвал и дали е доволен?
Edinstveno huva neshto v BELL, e che interneta i satelitnata ima televiziya mogat da badat 100% piratirani.
Tova e edna dosta otvratitelna kompaniya :idea:
I'm stupid, don't listen to me
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

А какво казват Бел по въпроса за откачането?
Колко искат да те порежат? :wink:
И аз мисля да ги сменям, но следващата година за да мога да си запазя номера. Не че е кой знае какъв, но си е моя. :wink: :wink:
Аватар
ovni
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 6:49 pm

Мнение от ovni »

todor++ написа:А какво казват Бел по въпроса за откачането?
Колко искат да те порежат? :wink:
И аз мисля да ги сменям, но следващата година за да мога да си запазя номера. Не че е кой знае какъв, но си е моя. :wink: :wink:
Обажадаш на всяка компания която искаш и те ще ти запазят номера :idea: На Бел дори не е нужно да се обаждаш защото те ще ги информират, че поемат обслужването на поста. :wink:
За телефона ти нямаш договор с Бел и можеш да ги изриташ когато искаш. Ако се обадиш на Рожерс дори няма и да платиш тези 55 $ за смяна на поста.

Хора напомняте ми времето когато бях млад емигрант и ми се налагаше да работя всякакви отвратителни работи за да се издържам, като едната от тях беше когато работех в "Обслужване на Клиенти" на Бел (тогава не наемаха хора от Индия за тази работа)
I'm stupid, don't listen to me
Аватар
ovni
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 6:49 pm

Мнение от ovni »

dog написа:ArchTyrael, благодаря но идеята е че ще получавам много добър интернет + телефон със всички екстри за около 50 долара на месец и предварително закупуване на модем и включване около 100 долара и после нямам никакъв договор.
cia local phone for only 39.95$ /mo includes:
local service
all calling features
high speed Internet up to 6.0 Mbps
I'm stupid, don't listen to me
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

А някакъв шанс за заобикаляне на 100$ глоба? Интернета ми е под всякаква критика. Има го вечер след 10 и сутрин до 8-9 ч.

През останалото време = скорост като на тел. модем :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Белл нищо не може да каже за договора, защото изтече. Иначе наистина има глиби. Аз си ги изтраях една година. От CYBERSURF ми казват че могат да ми запазят номера, ама да вярва ли човек?
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

Но пък искат 1 месец предизвестие скапаняците!
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

dog написа:Ако някой ползва нещо по-добро от Белл нека сподели.
Ami wsi4ki grugi (za doma6en telefon) polzwat mrejata na BELL :"))), t.e. pla6tat na bell za da wi preprodadat uslugata na Bell :")))

Taka 4e - blajeni za wiarwa6tite !

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Mark написа:
dog написа:Ако някой ползва нещо по-добро от Белл нека сподели.
Ami wsi4ki grugi (za doma6en telefon) polzwat mrejata na BELL :"))), t.e. pla6tat na bell za da wi preprodadat uslugata na Bell :")))

Taka 4e - blajeni za wiarwa6tite !
Ми аз предполагам че като се пита за "по-добро от Белл" се има предвид цената, а не качеството на звука, минаващ през жиците :wink: И често тя е по-ниска, ако и жиците да са на Бел. "По-добро" може и да е отношението към клиентите, аз например никога няма да се върна при тези педе**си Бел, ако ще и наполовин цена от конкуренцията да ми дават :evil:
Заключено