SRESHTA VAV VARNA - 3 SEPTEMVRI 2006 - ALBA 18.00ch

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
rorcho
Мнения: 308
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 6:30 pm
Местоположение: BC, Vancouver
Обратна връзка:

SRESHTA VAV VARNA - 3 SEPTEMVRI 2006 - ALBA 18.00ch

Мнение от rorcho »

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Zdraveite saforumci, kakto vinagi da badete poslushni i da doidete na hubavata ni sbirka :D

Sreshtata e na sashtoto miasto kakto vinagi ALBA - 18.00ch 3 SEPTEMVRI 2006.

Za neznaeshtite - ALBA e chetiri etajna biraria namirashta se v centara na VARNA po tochno natisni tam >> http://rori.hit.bg/ALBA/index.html

Ako niakoi po slu4ainost ne e idval do sega da se oglejda za edin visooooook RORCHO (190sm) uhilen kakto vinagi :D

Nadiavam se che niama samo da chetete tova, koeto sam napisal a da drasnete i vie po neshto veselo :D :wink: :D

Be happy :partysmiley:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:
Darkblade
Мнения: 194
Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 9:24 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Darkblade »

Мене жокер ми не требе! И непослушен, пак ще дойда! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Я, часът и мястото на срещата са същите, ама неЧо деня се сменил - не бяха ли в събота "явките"? А 3-ти ми се чини като да е неделя?

:?: :?: :?:

Само дето не си написал с каква риза ще бъдеш този път :P

Въпрос към варненската агитка - къде у наше село продават Кампюс, че се изблещих по сергии, пазари, борси и паланки и нема такова животнУ???? :shock: :shock: :shock: :shock:
Последно промяна от Darkblade на Чет Авг 31, 2006 9:20 am, променено общо 2 пъти.
I am here because you broke something!
Аватар
rorcho
Мнения: 308
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 6:30 pm
Местоположение: BC, Vancouver
Обратна връзка:

Ei

Мнение от rorcho »

Smile :D :D :D

Ei Darkblade vinagi sreshtite ni sa v NEDELIA i kogato otidesh pred edin kalendar shte vidish, che 3 Septemvri e NEDELIA :D :D :D

Ne si poslushen i zabraviash :wink: shte te izpitam da znaesh :D :wink: :D

Be happy :beer2:
Darkblade
Мнения: 194
Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 9:24 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Darkblade »

грешка
I am here because you broke something!
comptable
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 10:06 am
Местоположение: Варна

Мнение от comptable »

Ако е в Неделя, и продължи до около 22 часа, тоя път може да се постарая да се отчета и аз с присъствие. Стига само съм се моткал виртуално насам -натам из форума.
comptable
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 10:06 am
Местоположение: Варна

Мнение от comptable »

Аммм, имах впредвид - щом е в Неделя, ако е до около 22ч....
Dionaea
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Юли 24, 2004 2:18 am
Местоположение: Québec
Обратна връзка:

Мнение от Dionaea »

до много късен час си ангажиран :shock: Поне прати свой представител, защото иначе ще имаш неизвинено отсъствие ;)
Който има пари е доволен, който има хубаво момиче е щастлив, а който няма нито едното може да спи спокойно.
comptable
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 10:06 am
Местоположение: Варна

Мнение от comptable »

Ми, да ви кажа, и представител не мога да си изпратя, щото откарах семейството да си почива една седмица. А пък във Варна се върнах чак към 21:30 , а си мислех че ще стигна около 20;30ч. . Както и да е, все ще се засечем някой ден!Айде, късмет на всички ни!
Заключено