Spe6no:Chastni kliniki v Toronto

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Jewel
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 6:58 am
Местоположение: Waterloo, ON
Обратна връзка:

Spe6no:Chastni kliniki v Toronto

Мнение от Jewel »

Molya za savet vsi4ki koito znayat kade v Toronto ima 4astni kliniki. Blagodarya predvaritelno na vseki otgovoril.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Клиника за какво, walk-in за преглед, специализирана за ултразвук или ренген, пластична хирургия ... Опитай йелоу пейджес, canada411.com :wink: .
Циганите - на Сатурн !
Jewel
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 6:58 am
Местоположение: Waterloo, ON
Обратна връзка:

Мнение от Jewel »

Трябва ми клиника където има специалист вътрешни болести или гастроентеоролог понеже имам проблеми със стомаха - подува се след всяко ядене и е адски неприятно, а и губя килограми...
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

Защо частни.St Michael има страхотни специалисти-бях на колоноскопия-изключително обслужване.
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Мнение от beckythomas9 »

jess написа:Защо частни.St Michael има страхотни специалисти-бях на колоноскопия-изключително обслужване.
То изобщо има ли частни клиники в Торонто? :?:
Leni
Мнения: 606
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:53 am
Местоположение: Близо до българската маала в Торонто
Обратна връзка:

Мнение от Leni »

Не няма.
Знам само, че наскоро откриха някаква "частна" клиника за раково болни, в която цените дето даваха са доста солени
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Jewel написа:Трябва ми клиника където има специалист вътрешни болести или гастроентеоролог понеже имам проблеми със стомаха - подува се след всяко ядене и е адски неприятно, а и губя килограми...
имаш ли кръв в изпражненията а също така някакви болки :?: не ми харесва симптома с губенето на тегло
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Боже, боже, нямало частни клиники ... Хилади са. Не трябва да плащаш от джоба си но от хелт картата сумичката влиза в частно джобче, биливми :dent: ...
Джул, напиши walk-in clinik на страницата www.canada411.com , виж се с истински доктор след като явно нямаш джипи, обясни му симптомите и не се стряскай. Може да е диспепсия, често се среща след 40. МОже да е IBS, модерно заболяване напоследък, гугълни го. МОже да е казеинова алергия, тя се придобива, симптомите са много близки, подуване, газове, диария или запек, трябва ти специалист.
Ето един гастроентеролог, много добър - Harvey Atin Dr. 230-240 College St., Toronto ON, 416-964-3457, алерголог - Howard Langer, 32 Berwick Ave, Toronto, 416-483-3866.
Докато чакаш за апойнтмънт се опитай да откриеш кои храни влошават положението, опитай да изключиш групи храни например млечни, особено сметана, тежки меса, , кафе, алкохол и т.н. Разгледай страницата www.helpforibs.com има добри диети за стабилизиране и качване на малко килца, както и схеми за хранене. Успех :wink: !
Циганите - на Сатурн !
Jewel
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 6:58 am
Местоположение: Waterloo, ON
Обратна връзка:

Мнение от Jewel »

Благодаря още веднъж на всички отговорили за съветите и помощта.
Заключено