Na 11.12.2003 ni varnaxa za douchvane na Frenski

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
D&N&D
Мнения: 66
Регистриран на: Съб Дек 13, 2003 11:07 am
Местоположение: Burgas

Na 11.12.2003 ni varnaxa za douchvane na Frenski

Мнение от D&N&D »

Jean La Rue sled 1h 45 min intervu ni varna za Frenskia ezik kato ni dade 12 meseca za douchvane. Nishto losho za nego, no nie si biaxme nadcenili ezika, s 1tochka maga mi, i s 2t. az. Kato karaxme 1 nivo v AF -Burgas, no ne e dostatachno. Preporacha ni oshte 200 h.
Посъветвайте ни, къде да караме тези 200ч.
Jean La Rue ни препорача или Алианса или Френския Институт.
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Hi

Мнение от gez »

Hi
Shtom vi e kazal da hodite v aliansa, hodete tam i sled vtoroto nivo kato vzemete sertifikata mu go izpratete. Pak znae li chovek...moje napravo sertifikatite da vi varne...Ne se otkazvaite.
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Здравейте!

Много съжаляваме за лекото ви забавяне, но дано то е за добро.

Сега смело залягайте над френския език и сме сигурни, че ще успеете да си защитите нужното ниво.

Колкото до това къде да го учите, според нас е необходимо да го послушате и да се запишете или в Алианс франсес или във Френския културен институт. Като минете необходимите нива и изискуемите ви часове, му изпратете издаден сертификат или диплома.


Успех от нас!!!!! :lol: :lol: :lol:
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Na 11.12.2003 ni varnaxa za douchvane na Frenski

Мнение от yaiuat »

D&N&D написа:Jean La...или Алианса или Френския Институт.
Колко се бяхте самооценили по езиците?
D&N&D
Мнения: 66
Регистриран на: Съб Дек 13, 2003 11:07 am
Местоположение: Burgas

Мнение от D&N&D »

Maja mi 8/7 za frenski i 7/7 za angliiski, a az 6/6 na frenski i 7/7 na angliiski
Аватар
dobri4uk
Мнения: 224
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 10:09 am
Местоположение: Montreal.Qc

Мнение от dobri4uk »

D&N&D написа:Maja mi 8/7 za frenski i 7/7 za angliiski, a az 6/6 na frenski i 7/7 na angliiski
Abe hora kak s purvo nivo v Af pi6ete 8/7 na frenski........ Ne mojete da go zabludite- negovata rabota e imnno da proveri istinnostta na tova koeto ste pisali !! Az bih se po4ustval neudobno da me vzemat za drebnav Tricheur :oops:
DOBRI4UK( ne go durpaite za op6kata)
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

D&N&D написа:Maja mi 8/7 za frenski i 7/7 za angliiski, a az 6/6 na frenski i 7/7 na angliiski
7 fr i eng oznachava da se opravqsh bez prevodach a 8 da si pri tova burzak v shirok krug ot temi bez prevodacha razbira se :wink: :) :beer:
robi
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Дек 17, 2003 7:14 am

i nas ni varnaha za frenski

Мнение от robi »

Minahme intervu dekemvri. Molya tezi, koito sa varnati za frenski ,kato nas da ni se obadyat za razmyana na informaciya.e-mail:robis60@hotmail.com
jany
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:59 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от jany »

D&N&D zdraveite,
imam priateli koito skoro minaha vtoro intervu uspeshno za frenski, uchete i chakaite novoto intervu. Vsichko shte bade nared.
Znaesh moeto mnenie za frenskia - samo I4S - Sofiiski universitet- intenzivni kursove, govorili sme i predi za tova. Petia veche e v Quebec city i ne znam v Aliansa v Burgas kakav prepodavatel ima, /tia beshe dobra prepodavatelka, no veche ne e v BG/. Taka che za Burgas ne moga da vi preporacham nishto. Stiskam vi palci i gore glavite.

P.S.
poluchih vi pismoto, shte vi pisha do kraia na sedmicata.
Imame problemi s interneta tuk.
Dobre sme vsichki i sme v novata kashta ot 2 sedmici. Ne sam vi zabravila i shte se obadia nepremenno. shte vi pratia tel na brat mi v pismo, da se svarjete s nego, toi mina intervu i chaka medicinski sega.
Pozdravi
ot Montreal, C
Катя Димитрова
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Дек 17, 2003 3:15 pm
Местоположение: Г.Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от Катя Димитрова »

Здравейте ,и на нас със съпруга ми ни престои второ интервю.Доста сме притеснени.На 22.12.2003 имаме изпит по френски език във Алеанс Франсез.Преподавателите са си на ниво всичко си зависи от самите нас ,докаква степен сме научили езика.Надявам се всичко да мине добре.Аз съм доста ангажирана с работата си и много малко време ми остава за учене,но полагам усилия.На първото интервю се представих много добре,но понеже съпруга ми е водещия ,а той доста се притесни и от френски премина на български ,а това беше грешно .Ако някой Ви каже че може на български с помоща на преводача не го слушайте.Аз запазих нивото което бях писала,но съпруга ми не него го зачеркна изцяло.Даде ни 9месеца за език и отново .Давидим сега как ще мине.
Какви въпроси задават на второто интервю което е за език?Ако някой знае нека ми пише на Е-меил zori_94@abv.bg
:oops:
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

второ интервю

Мнение от leaf »

Потърсете назад в темите от ноември месец съм описала подробно нашето второ интервю, което беше при Жан ла Рю.
Провежда се без присъствието на преводач.
Катя Димитрова
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Дек 17, 2003 3:15 pm
Местоположение: Г.Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от Катя Димитрова »

Много благодаря за отговора.Ще проверя за месец ноември ,какво сте написали. :D
GoodLooking
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 10:45 am
Местоположение: Bourgas

Мнение от GoodLooking »

Dai mi niakakvi koordinati na AF -B/s.....i ako imash jelanie mi se obadi na icq...147234459..
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Ami hora, ne che iskam da sam gruba, nali sam miloto, ama to ot tuk kolko hora pishem da se uchat ezitcite, da nabliagate na tiah, da ne lajetet v doks. Da ne mislite, che kato minete intervewti i toidete tuk, shte ste izlagali niakoi, ne, naprotiv, samo sebe si. Zashtoto tuk bez ezik ste za nikade.
Uchete!!!
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Botzo

Мнение от Botzo »

D&N&D,
спокойно. И нас ни върнаха и си доучихме и вече чакаме медицински.
А каде да учиш ....... вече не знам в бг. каде да ти препоръчам. :nenam:
Заключено