Писмо от Букурещ!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Siluet
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Ное 16, 2003 2:23 am
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Писмо от Букурещ!!!

Мнение от Siluet »

На 17.04.06 получихме писмо в което се казва:

We are pleased to inform you that the interview has been waived and that your application is accepted conditionally, subject to a positive results for the medical examinations of you and your family members.

По натам се казва да не напускаме работа и да не продаваме имуществото си още.... На гърба има отбелязани да изпратим нови свидетелства за съдимост, свидетелство за раждане на второто ни дете, което очакваме през юли, такси за допълнителния член на семейството и такси за permanent residence for 2 persons, по 6 снимки на човече.
След като им изпратим тези неща, през август ще ни изпратят формулярите за медицинските.
Има и още 2 листа, единия със списък с офисите на Юнион банк а другия с упътване за вида на снимките.
Трябва да кажа че 1 седмица преди да получим писмото, им писахме е-мейл че чакаме 2-ро дете и какви документи да им изпратим за него.
Файловия номер ни е от 24.02.2004г, бяхме изпратили абсолютно всички документи на куп в началото, платени такси за обработка и IELTS с резултат 7, а и документите ги бяхме подготвили много добре с подробен опис, само да ги погледнат и да дадат отговор, за какво трябва да се чака по 3-4 год.
Сега да чукам на дърво, всичко да е наред с раждането и медицинските и към края на 2006 се надявам да имаме визи.
Вие какво мислите?
Angie
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 5:02 am

Мнение от Angie »

Честито!!! :beer: :tuut: :beer: Най-трудната част от процедурата по кандидатстване вече е зад гърба ви, сега остават по-формалните процедури. Напълно възможно е да имате визи даже преди края на годината, около 2,5 месеца от датата на явяване на медицински е най-оптимистичния срок. Явно нещата за фед. част стават по-бързи след като изчистиха кандидатите по стария закон, на мен лично до визата ще ми излезе около 4години, докато за вас може и да е под 3 години! Надявам се да си е струвало цялото това чакане! Успехи нататък :beer: :thumbsup:
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от estoyanova »

Браво,силуетче!Радвам се за вас!Стискам палци и скоро още по-добри новини!
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ
sshilev
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 11:23 am
Местоположение: GTA

Мнение от sshilev »

Chestito nai teshkata chast mina, jelaia vi mnogo uspeh za v badishte ... :D :beer: :beer: :beer: 8)
Аватар
Siluet
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Ное 16, 2003 2:23 am
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Siluet »

Благодаря ви! Дано скоро и други чакащи да получат вести!
Ето и днес се зарадвах на новите такси за Permanent Residence, а аз за малко да ида да платя по старите цени :lol: , е можеби щяха да ми ги върнат, ама кога?!!
Заключено