Intervu na 09.12!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
charly
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:02 am
Местоположение: Sofia

Intervu na 09.12!

Мнение от charly »

Javih se na intervuto s zhena mi.Nie biahme mnogo pritesneni.pokrihme si nivata na frenski i angliiski no izpitvastia ni pita kakva ni bila LI4NATA motivacia da zaminem.Az mu izbroih dosta nesta ,koto sa vazni za vseki koito e resil da zamine no toi kaza ce tova bili kliseta.kazaha ni ce stial da si pomisli i da ni uvedomi po postata za krainoto resenie.Az go smiatam za otkaz!!!Vie kakvo mislite kakav e sansa da ni pratiat odobritelen otgovor.
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Hi

Мнение от gez »

Hi Charly
Mnoooogo sajaliavam za vas. Kofti.
Ama ti ne se trevoji, mnogo koleblivi vzeha da stavat tezi hora, da im se nevidi...vse pak statistikata pokazva, che povecheto kandidati poluchavat sertifikati sled razmisala na intervuirashtite.
Shte vi stiskame palci i shte se molim za vas...i kogato poluchite sertifikatite...shte se napiem...pak ako shte kvotata im da se pukne po shevovete ... pak shte hodime v Kanada... :P
Kasmet priatelu...
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Здрасти, Charly!!!

Не се притеснявай! Ако се върнеш по-назад във форума ще прочетеш, че има много такива като теб, на които не са им издали сертификат за селекция в деня на интервюто, но след едномесечен размисъл ти изпращат така желания сертификат.

Така че горе главата! Още нищо не загубено! Не бъди песимист, а гледай по-оптимистично на нещата.

Сигурно през новата година ще получиш положителен отговор. Нова година - нов късмет!


Хайде и успех!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Intervu na 09.12!

Мнение от yaiuat »

charly написа:Javih ....otgovor.
Съжалявам и аз Чарли. Все пак наблюденията сочат че когато са казвали така в повечето случай за щастие изпращат сертификат. При всички случаи каквото и да получиш пиши пак във форума.

Кажи малко повече за това как мина. Според теб защо така ти каза?
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Intervu na 09.12!

Мнение от yaiuat »

...
Аватар
Татяна
Мнения: 114
Регистриран на: Съб Авг 02, 2003 1:59 am

Мнение от Татяна »

Не се притеснявайте! При интервютата през август беше направил подобен номер на двама наши познати, но по-късно им изпрати сертификати по пощата.
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Intervu na 09.12!

Мнение от yaiuat »

charly написа:Javih se na ....
Писах ти лично. Хвърли едно око ако имаш време :idea: :D
Аватар
emyangels
Мнения: 724
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 8:38 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от emyangels »

Наистина не се притеснявайте!!! Малко е неприятно, че не са ви дали сертификатите още на интервюто, но наистина имаше доста подобни случаи и доколкото си спомням всички получиха сертификати!!!
Дано и вашите дойдат и то по-бързичко, за да не се тормозите!!!
blackie
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Дек 11, 2003 1:05 pm

Êîé âè èíòåðâþèðà?

Мнение от blackie »

Ìîæåòå ëè äà êàæåòå êîé âè èíòåðâþèðà?
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Sukz

Мнение от balbi »

Teya tipove sa maloumni:)))
Da dojdat malko d apojiveyat v BG i togava shte razberat zashto nqmame v NOI dokazatelstvo 4e sme rabotili suma ti vreme i zashto se motame kato svobodni elektroni i shto ba4kame za po 200-300 lv neshta , za koito te davat dosta pove4e pari.
Muhljovci!!!
Motivaciya im tryabvala.
To ako nqmahme motivaciya shteshe li nqkoj da ni bie po glavata da hodim na gyza na geografiyata.
KykyTa!!!
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Sukz

Мнение от yaiuat »

balbi написа:Teya tipove sa maloumni:)))
Da dojdat malko d apojiveyat v BG i togava shte razberat zashto nqmame v NOI dokazatelstvo 4e sme rabotili suma ti vreme i zashto se motame kato svobodni elektroni i shto ba4kame za po 200-300 lv neshta , za koito te davat dosta pove4e pari.
Muhljovci!!!
Motivaciya im tryabvala.
To ako nqmahme motivaciya shteshe li nqkoj da ni bie po glavata da hodim na gyza na geografiyata.
KykyTa!!!
Не ми се вярва да е в мотивацията. Това е фактор които формира на интервюто около 3 точки някъде. Техничеки погледнато това не може да е реална причина за отказ щото може да с екомпенсира от много други неща. Но Чарли не дава повече инфо :nenam:

Balbi те всъщност си мислят че в бг е добре. И се чудят защо сме се юрнали натам.
charly
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:02 am
Местоположение: Sofia

Мнение от charly »

Za nas osnovnia problem bese s belezkite za rabota.Az imam trudova knizka i staz i to v sravnitelno goliama firma no mi pise v knizkata "Prodavach".Zatova ispolzvah belezki s podpis i pe4at no iavno samo s trudovi knizki se dokazva.Inace nisto osobeno ne bese intervuto,standartni vaprosi,nisto neocakvano.Nai me e iad ce biah v US i se varnah tuk zaradi Quebec,a to kakvo se poluci.Izpitvastia taka ni kaza ce nasiat problem e v knizkite i staza!!!Tova e pozelavam kasmet na vsicki,javno az ste si izgnia tuk i ste si rabotia kato office administrator s "prodavac "v trudovata knizka!
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

!!!!

Мнение от balbi »

yaiuat ne znam kakvo mislya i kak go mislyat, no tryabva d apojiveyat tuka , za da se ubedyat kakva ni e motivaciyata.
Primer sa majka mi i bashta mi , koito ne sa si idvali v BG sigurno ot okolo 10-12 godini i me pitat kakvo tolkova nedovolstvam sreshtu BG i usloviyata.
Kazah im da si hvanat samoleta da dojdat tuka za 3 meseca i posle shte sprat da mi zadavat kuhi vyprosi!!!

:madgo: :evil: :evil: :noz: :giavol:
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

charly написа:Za nas osnovnia problem bese s belezkite za rabota.Az imam trudova kniz.....!

Абе хора четете инструкциите на сайта. Казано е че стажа трябва да е по специалността. Също е казано че професии то клас "Д"(като продавач) са неприемливи.

И сега ако кажеш че си използвал фирма здраве му кажи
Заключено