ИМАМ ГОЛЯМО ПРИТЕСНЕНИЕ !!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
vvv
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Ное 27, 2003 7:55 pm

ИМАМ ГОЛЯМО ПРИТЕСНЕНИЕ !!!

Мнение от vvv »

ИМАМ ГОЛЯМО ПРИТЕСНЕНИЕ !!!
АЗ И МОЯТ ГОДЕНИК ПИСАХМЕ В ПАРВИТЕ ФОРМУЛЯРИ,ЧЕ СМЕ ЖЕНЕНИ,А ВСЪЩНОСТ НЕ СМЕ /ВСЕ ОЩЕ/.ПОЛУЧИХМЕ ВТОРИТЕ ДОКУМЕНТИ И КОГАТО ГИ ПРАЩАМЕ ВЕЧЕ ЩЕ СМЕ ЖЕНЕНИ.НЯКОИ ПРАВИЛ ЛИ Е ПОДОБНО НЕЩО И БИЛА ЛИ Е ПРОБЛЕМ РАЗЛИКАТА В ДАТАТА ОТ ВЕЧЕ ПОДПИСАНОТО БРАЧНО СВИДЕТЕЛСТВО?МОЛЯ ДАЙТЕ НИ НАДЕЖДА,ЧЕ ПОДОБНО СВОЕВОЛИЕ НЯМА ДА НИ КОСТВА МНОГО! :oops:
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Hi

Мнение от gez »

Hi
Ehhh priateli...kak moje da si igraete taka sas sobstvenia si jivot i nai-sakrovenite mechti... :oops: biva li takiva gluposti da pravite... :oops:
Ne mislia che shte ima fatalni posledici...naprotiv - moje bi nikoi niama da zabeleji. Vse pak svatbata se planira i vie moje da imate fiksirana data pri podavaneto na DPI, koeto da e prichina da napishete taka v dannite si. No zadaljitelno izpratete DCS sled braka i prilojete dublikat na akta. Ne se pritesniavaite...shte vi stiskame palci... :D
Kasmet
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 8:30 pm, променено общо 1 път.
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

Споко vvv!!!
Aко изобщо стане въпрос обяснете, че събитието е отдавна планирано и сте знаели, че така или иначе до интервюто ще сте женени.Ако насите и снимки.....абе и квебекарите са хора, при това добронамерени!!!

ПС.Честито за предстоящото събитие!!! :beer:
Muzi
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 5:39 am

Мнение от Muzi »

Nie bjahme taka, ojenihme se chak kogato si pusnahme 2-te dokumenti. Samo che bjahme napisali che sme sgodeni. Edinstveno po datata na akta za brak moje da se usetjat, no mislja che njama da napravjat problem za tova.
Аватар
Гой
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:58 am
Местоположение: Montreal

.

Мнение от Гой »

Pri men sashtoto kato pri Muzi.GORE GLAVATA.
Mtl Гой
Заключено