Дали monsieur Lemay пуска само семейства??

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Savarinka@#
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 2:51 pm

Дали monsieur Lemay пуска само семейства??

Мнение от Savarinka@# »

Здравейте.. интервюто ми е след 2 седмици и съм обзета от паника и ужас!@ Така като чета темите не срещнах някои самичак кандидат да се похвали с взето интервю... само един с отказ/за което съчувствам/ и още един върнат за доучване на френски :? Моля ви ако има други споделете! Ще кажа нещичко за себе си- на 25г френски-8/9, английски7/8.. бакалавар икономика..стаж 2години..
И така на въпроса- дали наистина Lemay ще реферира само двойки??
marcho_bg
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:43 am
Местоположение: Sofia-Montreal,QC
Обратна връзка:

Мнение от marcho_bg »

Здрасти ...
Моето е след една .. и аз съм сам кандидат ... само че с мААлко по добри показатели и ТТ данни ... Има два варианта :) да чакаш да мина интервюто и да ти кажа или да вземем да се събираме докато е време :) :) :) ....
Je vous souhaiter tout le bonheur du monde !!!

DCS Vienna - 25.10.2005
Accuse de .. - 30.11.2005
Entrevue - 14.04.2006 - OK
Médecine - xx.xx.2006
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Дали ще си търсите и намирате поводи за паника или не, то си е ваша работа. Но едно е сигурно. Няма никакво значение семейния статус за успеха в процедурата на който и да е кандидат-емигрант, а възможно най-пълното съответствие на кандидатурата с критериите за селекция.
Всичко останало е произволни съчинения по зададена тема.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
marcho_bg
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:43 am
Местоположение: Sofia-Montreal,QC
Обратна връзка:

Мнение от marcho_bg »

:) Абсолютно си прав Linko :) аз не искам да всявам паника :) или каквото и да отрицателно настроение :) ... просто исках да разведря малко обстановката :)
Je vous souhaiter tout le bonheur du monde !!!

DCS Vienna - 25.10.2005
Accuse de .. - 30.11.2005
Entrevue - 14.04.2006 - OK
Médecine - xx.xx.2006
kristie
Мнения: 115
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 12:40 am
Местоположение: Montreal, St.Laurent

Мнение от kristie »

На 06.04. мой съученик, самостоятелна бойна единица /самостоятелен кандидат/ мина успешно интервюто, така че явно изхода не зависи от това дали си сам или си семеен. Не се предавайте и дайте най-доброто от себе си на интервюто. Вярвайте в себе си, това е важното.
aseto

Мнение от aseto »

Марчо, не свири отбой толкова бързо! Девойката със сигурност си заслужава разведряването на обстановката :lol: Успех и на двама ви!
Аватар
DIMELBE
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 3:53 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Мнение от DIMELBE »

Здравейте всички - желая ни единствено УСПЕХ и КЪСМЕТ - семейни или не, според мен е важно на самото интервю да сме уверени и спокойни /макар, че сигурно е трудно :? / и да вярваме в СЕБЕ СИ!
БЪДЕТЕ СИЛНИ и СЕ УСМИХВАЙТЕ! :D
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"!!!
Заключено