Vaprosi za jivota v Ottawa-Gatineau

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Tomi2005
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 5:00 pm
Местоположение: Ca

Vaprosi za jivota v Ottawa-Gatineau

Мнение от Tomi2005 »

Кажете какви са минусите на варианта са живееш в Гатино и да ходиш на работа в Отава и по-точно
- много ли е дълго пътуването всеки ден до Отава, ако си с кола, има ли много задръствания, има ли някакви обособени индустриални зони - да кажем до тях
- по-добре ли е да си търсим квартира в този случай в Hull, който е по-близо до Отава или няма голямо значение
- говори ли се английски масово в тази част на провинция Квебек
- ако искам да уча английски в Отава в някое езиково училище, ще ме ограничат ли с нещо, защото адресът ми е в провинция Квебек
- как се чувствате като имигранти в Гатино - Отава - гледат ли ви понякога като полезни изкопоеми, това ме интересува много, защото в Квебек сити се случват такива неща
- може ли да ми даде някой линк на собственик на блокове или кооперации в Hull , където предлагат апаратаменти под наем
Äà íå òè ïóêà!
Tomi2005
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 5:00 pm
Местоположение: Ca

Мнение от Tomi2005 »

Надеждата умира последна... Дано все някой да ми отговори
Äà íå òè ïóêà!
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Hull

Мнение от hullboy »

Zdrasti

Pisi koga idvas eventualno.
Tova nai lesno za napisvaneto za Ottawa

Che kato gledam kakvi nesta se pisat za Alberta, kakvi zaplati ochakva Bateto tam ste trjbva poveche reklama osven da ti otgovrim na vaprosite za da te dovedeme v Ottawa - Hull raiona.

Otdelno me e strah da ne kazes zasto ne kazahte za Alberta, a mi hvalite Ottawa.

Hullboy
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Надеждата умира последна... Дано все някой да ми отговори
I kogato nadejdata ne idva 4ovek zapretva rakavi i si svar6va sam rabotata, v slu4aia polzva funkciata tarsene, za6toto dosta e pisano po toia vapros, na men mi pisna da se povtariam a i me marzi da pi6a.
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Tomi2005
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 5:00 pm
Местоположение: Ca

Мнение от Tomi2005 »

Благодарим за изчерпателните отговори

Като дойдем по вашите ширини, ще се обадя да черпя по едно :beer:
Äà íå òè ïóêà!
pepiliverpool
Мнения: 179
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 10:24 am
Местоположение: Ottawa

Мнение от pepiliverpool »

ami otgovora na mi na tvoite vaprosi e che nqma da imash problem, a za sait opitai tozi: www.hullrealestate.com.

Kasmet
Petar
Заключено