Mолба до всички....

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Mолба до всички....

Мнение от myha »

Моля, всички тука които знаят ,или са чували за фирми фантоми или мошенници да ги опишат тука в тази тема !
Днес чух за такива и бях много неприатно изненадан .Като сащите ви попалвали грешно док. и умишленно ви мотали да ви взимат пари .
Моля ако някой е чувал за такива или е жилен да го напише тука .

Аз лично си предвижих процедурата чрез фирма.
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

vapreki 4e informatziyata e pari, za mene vsichki firmi posrednizi sa moshennizi, ama bez nikakvo izklyuchenie
Аватар
maria.com
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Юли 15, 2005 8:18 am
Местоположение: Toronto / ON

Мнение от maria.com »

...преди време гледах един списък на регистрирани 563 фирми фантоми в БГ като цяло а и те постоянно си сменят имената...относно попълването на док. от фирми всичките гледат как да ти вземат повече пари като се възползват от неинформираността на хората понеже всяка хартийка се попълва по определен начин....такива фирми се бяха навъдили и когато пуснаха обяви за места в Евро-парламента....колко хора се изредиха да пращат док........но така е всеки си пробва късмета.....аз също се бях възползвала от услугите на една фирма.....понеже преди нямах много физическо време.....но истината е,че най-добре човек сам да се заеме с попълването а и ще спести доста пари и време......на мене едни преводи ми ги правиха две седмици ..... а ма и аз съм будала..... а има агенции,които го правят за 2дни.......
* * *
“Ако искаш да прегърнеш света, купи си глобус.”...
valdzen
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 9:42 am

re

Мнение от valdzen »

А какво сте чували за BETZ?Там правят визи за Канада за 650 евро,това възможно ли е или го правят заради 100 евро които удържат за услугите си?
valdzen
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 9:42 am

re

Мнение от valdzen »

А какво сте чували за BETZ?Там правят визи за Канада за 650 евро,това възможно ли е или го правят заради 100 евро които удържат за услугите си?
ceco1234
Мнения: 27
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 5:34 am
Местоположение: Ruse

Мнение от ceco1234 »

Относно тази фирма аз преди време имах контакт с тях, но така и не се стигна до вземане- даване. Та по-конкретно за визите за които те съдестват са за влизане в Канада, но не за постоянно пребиваване, така ми обясниха или иначе казано да влезеш на тяхна територия и оттам нататък ти си знаеш/незаконно пребиваващ/. Може би това са някакъв тип туристически визи не ме обясниха подробности искаха 70 евро предплата за услугата + такса за виза+ задграничен паспарт остатъка след връщането на паспорта евентуално с виза в него, но не гарантираха визата, или сами преценете дали са мошеници или кой знае какви.
4ovek e tolkova goljam , kolkoto golemi sa me4tite mu
Заключено