Validnost na formul9rite za meditzinski

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
dorinado
Мнения: 56
Регистриран на: Сря Ное 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Montreal

Validnost na formul9rite za meditzinski

Мнение от dorinado »

Zdravejte,
Ako n9koi znae neshto pove4e neka mi otgovori dali ima srok, v koito tr9bva da se naprav9t meditzinskite ot datata na polu4avane na formul9rite?
P.S. N9mam predvid kolko tra9t samite meditzinski sled kato ve4e sa napraveni i izprateni v Bukurest!!!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Zdrasti!
Medicinskite pregledi triabva da se napraviat do 2 ili do 3 meseca ot poluchavaneto im.
Ne si spomniam tochno 2 ili 3 biaha, no informaciata e dostoverna - poluchih ia ot kanadskoto konsulstvo v Sofia, koeto po moia molba napravi zapitvane do kanadskoto posolstvo v Bukuresht.
Uspeh!
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

Медицинските трябва да се направят до 3 месеца след получаването им.Информацията е от преди 3 седмици от посолството в Букурещ.
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Hi

Мнение от gez »

ZouZou написа:Медицинските трябва да се направят до 3 месеца след получаването им.Информацията е от преди 3 седмици от посолството в Букурещ.
Inache moje molbata vi za imigracia da bade othvarlena :roll: . Pone taka pishe v pismata s medicinskite, koito bi triabvalo da prochetete ... :shock:
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Заключено