Възползвахте ли се от намаленията по магазините?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Възползвахте ли се от намаленията по магазините?

Мнение от survivor »

Защото е направо рай за купувача по магазините. Ама не навсякъде. Например отидох в Уинърс и се влюбих от пръв поглед в една жилетчица от кашмир, и си казах "Ако е до 30-35 долара, купувам я" :D Ами така де, разглезена от намаленията около мен. Е, оказа се 130 :lol: Обаче - намерих хубави неща в Зара на много по-ниски от първоначалните цени, и в много други магазини. Но повечето неща са за някакви вманиачени тийнейджърки. Та ако сте направили някой търговски удар, можете да споделите с нас веригата, че и ние да направим такъв :wink:
Да, в Зара можете да намерите мода не само за тийнейджърки.
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

Днес ходихме до L'aubainerie с жената, но нямаше кой знае какво, въпреки , че излизаха с по 4-5 чанти. Купихме спортен екип за дъщерята, 11$ за долнище и 6$ за блузката . Но се учудих, че нямаше намаление на мъжките стоки, освен зимните якета. Ако някой иска нека се разходи до там, може и да си хареса нещо. Успех!
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Че как! Еспри направо ги разпердушиних! Продавачките ме познават и ми правят кафе само като ме видят! :wink:
Жалко, че не отскочих и до Зара - ама да оставим нещо и за другия път...
Като равносметка - разорени сме!!!
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Току-що си накупих една торба специализирана литература на обща стойност $388 за... $50! Това е най-голямото намаление засега, което съм удрял. :lol: :haplio: :beer:
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

MrGeek написа:Току-що си накупих една торба специализирана литература на обща стойност $388 за... $50!
От много четене на специализирана литература верно ще заприличаш на гийк, я се спри малко и си купи някакви секси гащи да зарадваш жената довечера :mrgreen:
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Re: Възползвахте ли се от намаленията по магазините?

Мнение от tornado »

survivor написа: Та ако сте направили някой търговски удар...
Влезнах да търся подарък за една доста едра жена в специализиран магазин... Гледам едни лачени костюми... и цената им гледам... а очите ми станаха ЕЙ ТАКИВА :shock: ... - 8 лева. Привиках продавачката и питам да няма нЕква грешка...
-Ааааа не госпожо! Нали виждате, че това е магазин за едри дами... Тези са сбъркани!
Верно на етикета от № 58 беше поправено на № 38...
:oops: Взех си два.... миналия петък... :twisted:Ми все едно им платих само копчетата!
Изображение
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Торнадке, голЕм удар, верно :D Гийк, в коя книжарница е това намаление бе човек, да не е Индиго случайно! За Обенрито мерси, мога да намина.
Елиа, кажи моля те къде е това Еспри, че да отида и аз да ги доразнищя.
Какво забравих снощи да ви кажа - в центъра Итън, дали не беше на ниво метро, има един магазин за бельо, та там дантелени прашки струват 5 долара, а сутиен - 10 долара :D Е, мейд ин Чайна е... Ако сте много придирчиви за качеството, погледнете пак цената :D
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

Вчера някой спомена,че на плаца "Галери Анжу" / извинете,че не го пиша какато трябва/ има големи намаления. Намирали се блузки за по 2-3 $, но дали е така не знам. :? :?
agatha
Мнения: 51
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от agatha »

Az biah vchera v rockland centre i go preporachvam zashtoto vsichko e nakup.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Купих си Gore-Tex XCR яке за 150 кинта от ЛаКордее, голяма далавера според мен. Също едни Gore-Tex обувки си бях харесал за 100 кинта, ама нямаше моят номер...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

а на мен дядо Коледа ми донесе ЕССО :)
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

krimon написа:а на мен дядо Коледа ми донесе ЕССО :)
Къде и колко? И намалено от колко? (Да знаем колко голяма е далаверата.)
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

ъъ, от магазина на Еко, от 250 на 150
рапорт даден :oops:
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Дрешки, обувки, ала-бала ... Аз чакам да направят намаление в liqueur store-а, ама нещо се ослушват :evil:!
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

survivor написа:... Гийк, в коя книжарница е това намаление бе човек, да не е Индиго случайно! ...
Най-големия майтап е, че не е от книжарница. Бях в Londondrugs да търся нещо и не го намерих, но видях страхотна разпродажба на специализирана литература на цени между $5 и $15 парчето. :lol:
Kuma Lisa написа:От много четене на специализирана литература верно ще заприличаш на гийк, я се спри малко и си купи някакви секси гащи да зарадваш жената довечера :mrgreen:
Кума Лиске, предпочитам да си взема един ски-рак за колата вместо секси гащи. Не за друго, ами аз съм си достатъчно секси. :lol: :beer: :beer:
Заключено