Кой иска да се видим

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Кой иска да се видим

Мнение от Alina »

Скъпи съотечественици(хихихи) :lol:

На 19-ти пристигаме във ВАН и прилежащите му околия. Освен че скоро ще ви затрупам с въпроси за местата, които според вас е задължително да се видят, както и за цени на местния транспорт и т.н.т. ви отправям една покана.


Който иска да се видим, нека ми пише дали на ЛС, дали директно в клуба, няма значение. Наистина ще се радвам да се видим с повечето от вас, стига и вие да искате, разбира се. За Пловдивската завера... таковата... не искам да съм лоша, ама на моя човек толоква съм говорила за Шнорхелчето и Керкелов, че... по негов приказ отказ от тях не се приема. :lol: :lol: :lol:


Шнорхииии, Керкелоооов, пристигам мааааййййннааааааааааа.... :lol:


И както са подхванали в една друга тема да се обичат всичките, и аз да добавя

Обичаааам вииии, всичкитееее, с ориз, със зеле, всякааааак :lol:

Целувки
Alina
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Идеята за някакво събиране е страхотна, особено за градските, дето са от другата страна на водата (т.е. North Shore), майна. :lol: :beer: :beer: :beer:
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

MrGeek написа:Идеята за някакво събиране е страхотна, особено за градските, дето са от другата страна на водата (т.е. North Shore), майна. :lol: :beer: :beer: :beer:
:twisted: Ми ние сме към градските от другата страна на водата бе майна....Кажете къде да дойдем :wink: :beer: .....
Изображение
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

tornado написа: :twisted: Ми ние сме към градските от другата страна на водата бе майна....Кажете къде да дойдем :wink: :beer: .....
Ех, Торнадке, вие сте отвъд по-голямата вода. Ама нали ще дойдете, рано или късно. ;) :beer: :beer: :beer:
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Кой иска да се видим

Мнение от VanBC »

Alina написа: ... На 19-ти пристигаме във ВАН и прилежащите му околия...
За колко време?
Шти организираме няколко купона, ни бой ся! :D
Obey gravity ... It's the law!
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Мнение от Alina »

Значи, програмата е следната:

19-20 - Vancouver, пълно разглеждане на всичко що има да се види, изкъртване от всякъде дето се вика.

21- Victoria - същата процедура

22 - Seattle - щото го дават с автобус само на 4 часа от ВАН

23- Whistler и други забележителности, разни хубости, ако някой ми даде да покарам малко ски или сноуборд ще съм безкрайно благодарна, щото и в двете области съм още девица :lol: :lol: :lol: :lol:

23-ти през нощта - пътуване за Calgary.... :lol:

24 - Lake Louise, Banff...Calgary.

25-ти - Edmonton

26-ти - Saskatoon & Regina

27- Winnipeg


Това е програмата за сега. Търпи промени според зависи. Аз съм лесно адаптивна, често съм тръгвала за една планина, а съм се озовавала заради случайно срещнати хора в друга, и не съжалявам. :D :oops: :oops:

Сега нямам време, темата за забележителностите ще я пиша в неделя. Мислете и ми правете списък... И аз ще ви представя моя, да ги сверим и да видим дали е изпълним за този период от годината.

Целувки

и благодаря много, VanBC :beer:
Последно промяна от Alina на Вто Дек 13, 2005 10:56 am, променено общо 4 пъти.
Alina
ariel
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 7:38 am

Мнение от ariel »

Хей,много весели изживявания! :D
И,надявам се , ще драснеш канадския вариант на "От Мальовица до Вихрен", вмъквайки тук-там "..то бе ходене,то бе чудо..." :lol:
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Мнение от Alina »

Хммм, ariel, я ми дай моля те линк към "От Мальовица до Вихрен". От кого е това чудно произведение. Обожавам да чета пътеписи :lol:
Alina
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Ей Алинка, като ти видях програмата ти завидях благородно :D Явно сме от една кръвна група с теб :wink:
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Мнение от Alina »

Да ти кажа, хич не е лесна тази програма, щото цялата подготовка падна върху мен. Ама изрових всички превозвачи, цени, свръзки, варианти... сега ровя за хотели и забележителности, ама и там съм напред с материала. Проблема ми е само за багажа, как ще го носим, и май тези дни ще тичам да си купувам нова туристическа раница. И без друго отдавна се точа на нова готина раница :lol:
Alina
ariel
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 7:38 am

Мнение от ariel »

ХМмм..И аз четя с увлечение колоритни пътепреживявания,като любимите ми бяха на едно девойче,списващо до преди 2г. в Дир.БГ- Клуб "Туризъм".Но вятърът на промяната я отвя на нейде далеч от българските планини и сега тайничко се надявам някой да я замести. :wink:
Хайде,твоето време дойде(пак)!
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Мнение от Alina »

Мамооо, и аз така се излагам тука :oops: :oops: :oops:

Къде си :lol:
Alina
Аватар
kerkelov
Мнения: 517
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:00 pm
Местоположение: WEST COAST

Мнение от kerkelov »

Alina написа:Мамооо, и аз така се излагам тука :oops: :oops: :oops:

Къде си :lol:
ееее не се излагаш -пращам ти ли4но съобщение.
хайде до скоро
A long time ago
in a galaxy far ,far away
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Alina, като ти чета програмата пак ми се прескача до Канада !
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

Alina написа:Значи, програмата е следната:

19-20 - Ванкувър, пълно разглеждане на всичко що има да се види, изкъртване от всякъде дето се вика.

21- Виктория - същата процедура -

22 - Сиатъл - щото го дават с автобус само на 4 часа от ВАН

23- Уистлър и други забележителности, разни хубости, ако някой ми даде да покарам малко ски или сноуборд ще съм безкрайно благодарна, щото и в двете области съм още девица :lol: :lol: :lol: :lol:

23-ти през нощта - пътуване за Калгари.... :lol:

24 - Лейк Луис, Банф ...Калгари.

25-ти - Едмънтън

26-ти - Съскатуун и Риджайна

27- Уинипег


Това е програмата за сега. Търпи промени според зависи. Аз съм лесно адаптивна, често съм тръгвала за една планина, а съм се озовавала заради случайно срещнати хора в друга, и не съжалявам. :D :oops: :oops:

Сега нямам време, темата за забележителностите ще я пиша в неделя. Мислете и ми правете списък... И аз ще ви представя моя, да ги сверим и да видим дали е изпълним за този период от годината.

Целувки

и благодаря много, VanBC :beer:
ли4но мнение градски :D - за 1 ден по4ти няма да види6 нисто от Викторията- от само половин ден сте ти отнеме патуването с Ферибота- та даже и да лети6 -Ван -Вик -от лети6тето до Виктория е 20тина км.
А ина4е Викторията и околности -ходих до Леиди Смит 4ак -е много красиво -наи красивото което сам виждал досега в Канада
.

Ваобсте -по мое мнение програматати е трудни изпалнима -даже и с кола да си -а ако раз4ита6 на обстествен транспорт.......

Казвам ти го застот и аз сам бил турис по састите места но винаги с кола- то на мен ми се вижда ужано далго патуване то с кола -пак за друг транспорт да не говорим ...в смисал по бавен-ина4е ако си наеме6 хеликоптер - работата става :D :D :D
Заключено