Търся квартира във Ванкувър,помощ :)!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
wolfo
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Ное 28, 2005 5:55 pm

Търся квартира във Ванкувър,помощ :)!

Мнение от wolfo »

Става въпрос за място където може да се нанесем след 22-ри януари догодина.Като казвам нанесем,имам предвид аз и родителите ми.Ако имате нещо наум,казвайте.Ще съм много благодарен ако също така ме посъветвате къде е най-добре да е квартирата- в центъра или в по-краен квартал и дали не е най-добре да се инвестира в няква количка, което да компенсира това живелището да е в по-краен квартал?
Също ако имате няква информация за Housing agencу във Ванкувър, или пък някой сайт...Аз не че не мога и няма да проверя вси4ко тва в нет-а, но идеята ми е ако някой от вас има готова оферта или пък идея за нещо изгодно...та за тва.
Благодаря предварително!
Fany
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 5:30 am
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от Fany »

Ako iskash da se nanesesh v nashia kvartal - New Westminster, koito veche se prevarna gore-dolu v balgarski kvartal, niamash problemi. Tuk vseki mesez idvat novi semeistva. Do nas-v tzentara na grada se zaseliha skoro 3-4 semeistva. Miastoto e mnogo udobno, zashtoto magazinite sa nablizo i ne ti triabva kola pone za nachalo, a i naemite sa dobri- mojesh da namerish one bedroom za 600 $ i two bedroom za okolo 750$. Ako iskash poveche info, pishi mi L.S.
Аватар
em
Мнения: 87
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 5:02 pm

Мнение от em »

Izvinete za latinicata ama ne sam v BG i tuk niama Cyrilica.

Ta nie 2-ma + dve patuvame za van na 28.01.2006
Trasim kvartira v New Westminster - 1 or 2 BR. koito moje i iska da pomaga s informacia....

Trsim si i kompania za patuvaneto.....ako ima niakoi za 28.01 s KLM da pusne edno LS
Fany
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 5:30 am
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от Fany »

Oshte e rano da se kaje za svobodna kvartira v craia na January. Obiknoveno tuk davat 1 mesez predizvestie, ako iskat da napuskat, taka che shte znaem sas sigurnost sled Nova Godina. Inache dobre ste se orientirali za zaminavaneto. Tuk kvartirite se osvobojdavat na 30-ti /31-vi/ i nanasianeto stava togava. Mnogo e trudno da se nameri kvartira po sredata na meseza.
nobleman

Re: Търся квартира във Ванкувър,помощ :)!

Мнение от nobleman »

wolfo написа:Става въпрос за място където може да се нанесем след 22-ри януари догодина.Като казвам нанесем,имам предвид аз и родителите ми.Ако имате нещо наум,казвайте.Ще съм много благодарен ако също така ме посъветвате къде е най-добре да е квартирата- в центъра или в по-краен квартал и дали не е най-добре да се инвестира в няква количка, което да компенсира това живелището да е в по-краен квартал?
Също ако имате няква информация за Housing agencу във Ванкувър, или пък някой сайт...Аз не че не мога и няма да проверя вси4ко тва в нет-а, но идеята ми е ако някой от вас има готова оферта или пък идея за нещо изгодно...та за тва.
Благодаря предварително!
Виж този сайт и се ориентирай както за цени, така и за район:
http://vancouver.craigslist.org/apa/
Заключено