I TOVA DOJIVIAH

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
MechoPuh

I TOVA DOJIVIAH

Мнение от MechoPuh »

http://www.tangra.org/db/vnusheniq/video/btv.html

A sega de...akoi tova e viarno e..l sam im m..a na vsichki...i sia kvo da se ziapame edin drug li... :shock:
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Re: I TOVA DOJIVIAH

Мнение от KolioBalkanski »

MechoPuh написа:http://www.tangra.org/db/vnusheniq/video/btv.html

A sega de...akoi tova e viarno e..l sam im m..a na vsichki...i sia kvo da se ziapame edin drug li... :shock:
men tova mi se struva neveroiatno no kakvo e istina e - Solomon Pasi e chlen na tozi taen order (chlen na evreiskata chast)
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Вярно е,вярно! Запозната съм много отдавна с науката за 25-тия кадър и дори френски изучавах в България по тази система...
Забелязвала съм в много,много предавания,че вмъкват 25-ти кадър.Не знам с какво съдържание,но това,че влияят на психиката и на поведението на хората е факт!
Масово скрития кадър се използва в предизборни кампании и реклами.Винаги си личи,когато има 25-ти кадър,а в нашата телевизия напоследък бяха започнали масово да го използват.
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

JOY написа:Вярно е,вярно! Запозната съм много отдавна с науката за 25-тия кадър и дори френски изучавах в България по тази система...
Забелязвала съм в много,много предавания,че вмъкват 25-ти кадър.Не знам с какво съдържание,но това,че влияят на психиката и на поведението на хората е факт!
Масово скрития кадър се използва в предизборни кампании и реклами.Винаги си личи,когато има 25-ти кадър,а в нашата телевизия напоследък бяха започнали масово да го използват.
Звучи ми като поредната теория на конспирацията. Освен това ми се струва подходящо поне 6 месеца преди това да пускат кадри с уроци по английски, за да могат зрителите наистина да се повлияят от надписи като assylum. :)
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Tazi tema e tolkovaaaa dulboka che ne moje da bude, samo edno shte ti kaja "chisto" miasto ot tezi neshta niama, a tuk specialno e oshte po zle. Za interesuvashtite se mogat da razgledat starmen.org sus linkovete mu na bulgarski a na anglijski ima mnogo poveche "info". Naj - "strashnoto" e che tuk v Canada s pustite i teritorii e mesto za vsiakakuv vid eksperimenti (Alberta Quebec i Nova Scotia) , za neviarvashtite mogat da razuchat istoriata na grada Halifax i pokrajninite mu sled vtorata svetovna vojna (shte se iznenadate. No stiga, ot tova biagane niama.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

shnorhela написа:
... za neviarvashtite mogat da razuchat istoriata na grada Halifax i pokrajninite mu sled vtorata svetovna vojna (shte se iznenadate. No stiga, ot tova biagane niama.
Извинявай, Шнорхи, но наистина не те разбрах - какво се е случило в покрайнините на Халифакс след край на Втората световна? Нямам време да се ровя. :cry:
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Prosto e sramota da ne se znae za Shag Harbour NS, mnogo se e pisalo i govorilo po vuprosa. Eto ti malko linkove no i ti sam mojesh da si potursish ako se zainteresuvash.
http://www.herald.ns.ca/stories/2003/10 ... 3.raw.html
http://www.mysteriesofcanada.com/Nova_S ... ur_ufo.htm
http://www.ufohalifax.com/pages/shag_harbour.html
http://www.rense.com/general6/truthoutthere.htm
http://ufos.about.com/library/weekly/aa080398.htm
http://www.nicap.dabsol.co.uk/shag.htm
Moje da izglejda smeshno no doskoro samo se govoreshe kato "aferata", no Discovery razporstrani dosta dokumentalni materiali za reakciata na USA army sled incidenta sluchil se pred ochite na tulpata s chetiri razlichni versii v ramkite na dva dni i v kraen sluchaj blokira dostupa do rajona za godini napred. Kato spored poslednata oficialna informacia za sluchaia vinata e otdadena na amerikanskata voenna baza koiato e v rajona. No ima strashno mnogo desinformacia po sluchaia samo i samo da se izgubi istinata zashtoto oshte sa jivi ochevidcite koito sa dosta.
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Една мисъл, която ми попадна наскоро:

Have you noticed -- since everyone has a camcorder these days, no one talks
about seeing UFOs like they use to? :)
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

:D :D :D :D :D
That is right but why you think that the stealth technology is a human creation.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Извинявай,Шнорхел,ама какво общо има УФО?????
Интересно,но по-интересно би ми било ако инфото е на френски...Само че не разбирам това каква връзка има с темата. 25-ти кадър не е някаква мистика.Това е средство измислено от хора,има научни разработки и трудове.Вярно,че първоначално е създавано в Русия от секретни служби за промиване на мозъци,но впоследствие е забранено за такава употреба.Сега масово се използва за научаване на езици.Същия метод,доколкото знам се използва в Ин-та по сугестология в София.На мен ми донесоха видеокасети с 25-ти кадър от Русия за френския.Изпитала съм го и знам,че начинът наистина действа.
За разлика от българската телевизия,по канадската никога до сега не съм забелязвала да се използва в реклами или където и да било...
Имам чувството,че вие говорите за съвсем различни неща и съвсем не по темата...
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

speedy написа:
JOY написа:Вярно е,вярно! Запозната съм много отдавна с науката за 25-тия кадър и дори френски изучавах в България по тази система...
Забелязвала съм в много,много предавания,че вмъкват 25-ти кадър.Не знам с какво съдържание,но това,че влияят на психиката и на поведението на хората е факт!
Масово скрития кадър се използва в предизборни кампании и реклами.Винаги си личи,когато има 25-ти кадър,а в нашата телевизия напоследък бяха започнали масово да го използват.
Звучи ми като поредната теория на конспирацията. Освен това ми се струва подходящо поне 6 месеца преди това да пускат кадри с уроци по английски, за да могат зрителите наистина да се повлияят от надписи като assylum. :)
За каква поредна теория на конспирацията говориш?
Що се касае до тази думичка си прав,че хора,които не знаят английски не биха се повлияли,но това не се отнася до образите,нали? Освен това,трябва да ти кажа,че съм виждала клипове и със съвсем български текстове и думички вмъкнати в 25-ти кадър...
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Joy kartinkata koiato si risuvash ne e pulna. Procheti materiala v nacahaloto na temata v chia televizia se praviat, kakuv e Rupart Murdock kakvo obshto ima s masonite i kakva e celta im (vse stari novini). Prosto kartinkata naistina ne e pulna ima i teoria spored koiato izvunzemni poseshtenia niama a tova sa prosto izvinenia za globalni technologichni podgotovki za novia svetoven red s starnichni iavlenia za okolnata sreda i choveshkto obshtestvoto. Zabelegi kolko se akcentira na satanizma i protiv hristianskite cennosti sushto i morala na horata - vse neshta na koito se krepi edno zdravo obshtestvo. Shag Harbour e edno neshtata koito ne mogat da ne se zabelegat a za kakvi eksperimenti stava duma v provinciite za koito kazah... samo mojem da gadaem. Nashata nova rodina e ne po-malko strashna ot predsihnata, neshtat sa vurzani. Vuprosa ne e v "25" kadur vij korena.
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

Извинявай,Шнорхел,ама какво общо има УФО?????
Интересно,но по-интересно би ми било ако инфото е на френски...Само че не разбирам това каква връзка има с темата. 25-ти кадър не е някаква мистика.Това е средство измислено от хора,има научни разработки и трудове.Вярно,че първоначално е създавано в Русия от секретни служби за промиване на мозъци,но впоследствие е забранено за такава употреба.Сега масово се използва за научаване на езици.Същия метод,доколкото знам се използва в Ин-та по сугестология в София.На мен ми донесоха видеокасети с 25-ти кадър от Русия за френския.Изпитала съм го и знам,че начинът наистина действа.
За разлика от българската телевизия,по канадската никога до сега не съм забелязвала да се използва в реклами или където и да било...
Имам чувството,че вие говорите за съвсем различни неща и съвсем не по темата...
Аз пък не мога да разбера защо ти трябва да си винаги "контра"!
Дори и Шнорхела да не е казал нещо точно по темата, какъв е проблема? Та толкова теми преминаха през най-различни превъплъщения....Значи какво излиза - тук е форум, в който всеки пита, казва, говори СВОБОДНО (изключвам обидите и простотиите). Но в един момент се получава така, че ха някой е написал нещо "не по мярка" или "не където трябва", ха забележката му е сигурна!!! И нали претендираме тука всички, че чуждите езици са ни второто Аз - какъв е проблема, че статиите са английски? Виждаме, че във всяка област си компетентна и имаш някакъв опит, та дори и в 25-тия кадър! Ами в такъв случай, прояви малко толерантност и ни остави нас, заблудените овчици, да избираме това, което да четем и с което да се образоваме, а не непрекъснато да се сблъскваме със забележките ти по една или друга тема! Аз например от тази тема научих не само едно ново нещо...

Шнорхел, това, което си дал като инфо наистина е доста интересно.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Аз пък не мога да разбера защо ти трябва да си винаги "контра"!
Дори и Шнорхела да не е казал нещо точно по темата, какъв е проблема? Та толкова теми преминаха през най-различни превъплъщения....Значи какво излиза - тук е форум, в който всеки пита, казва, говори СВОБОДНО (изключвам обидите и простотиите). Но в един момент се получава така, че ха някой е написал нещо "не по мярка" или "не където трябва", ха забележката му е сигурна!!! И нали претендираме тука всички, че чуждите езици са ни второто Аз - какъв е проблема, че статиите са английски? Виждаме, че във всяка област си компетентна и имаш някакъв опит, та дори и в 25-тия кадър! Ами в такъв случай, прояви малко толерантност и ни остави нас, заблудените овчици, да избираме това, което да четем и с което да се образоваме, а не непрекъснато да се сблъскваме със забележките ти по една или друга тема! Аз например от тази тема научих не само едно ново нещо...

Шнорхел, това, което си дал като инфо наистина е доста интересно.
Мария,не ти разбирам заядливия тон...Не съм "Контра",нито съм се правила на компетентна...Не разбирах за какво говорят и какво общо има с темата и попитах.Забележки не съм правила за разлика от теб.
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Hubavo che Maria me zashtiti tukmo si misleh che shte otnesa boia v taya tema, vsichko v stil taya zapetajka ne e naklonena spored vuprosa. Pokraj vsichko stranno koeto stava v bezliudnite rajoni ima i zaplahi ot nasekomi koito sa "normalni" ne svruhestestveni i se sumniavam da imat konspirativen harakter :lol: .
Za tezi nasekomi samo sluhove se nosiat i ne mi se surdete na glupavite vuprosi. Neka ne komentirame virusa na NIL, no tuk ima nyakvi gadni komari (vsichko pod obsht znamenatel BIBIT) maj gi narichat Morunguen, moringuen ili neshto takova sreshtat se Maj i Uni mesec izvun ostrova (zashtoto pruskat). Drugata mrusna gad e tuj narechenata Mouche Noir i ia imalo postoianno v Laurentides, kato i dvete mnogo nepriatni sushtestva dokolkoto chuh i se umira ot vtoroto. Neka niakoj kojto e naiasno spodeli, pak kazvam ne stava duma z virusa Nil
Заключено