Откраднаха ми номерата...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Cvetan
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 1:18 am
Местоположение: Vancouver,BC

Откраднаха ми номерата...

Мнение от Cvetan »

Не е за вярване,откраднаха ми номерата на колата и ми сложиха други.Когато отивах на работа не го забелязах,обаче полицията от Департмент Ленгли(част от голям Ванкувър) ми направи проверка и аз чак тогава забелязах тази незначителна промяна.На следващия ден си взех нови от Аутоплан за 18$,но не е там работата.Добре,че не ми гепиха цялата кола,сигурно съм късметлия.Такъв вид кражби били много популярни в British Columbia ми каза полицая от Langley.Използвали ги за придвижване на крадени коли от същия модел докато обрания собственик на номерата се усети и се обади в полицията.На някой да му се е случвало нещо подобно?
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

На едни приятели преди 2 години ,но в Монреал. Крадците бяха сипали бензин и офейка ли без да платят. Номерът им е откраднат докато колата е паркирана в паркинга на блока,което означава съседи, взимат го и просто го връщат. Приятелите ми разбират защото тръгват на разходка и виждат че липсва номера,излизат на вън да го търсят къде е паднал и като се връщат гледат той на колата. Следавт малко разправии в полицията и така...
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

чела съм на батето подобна история :)
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

И ние имаме познати на които са им крали номерата :D. А на нас пък, ни бяха гепили цялата кола, барабар с номерата. След няколк дена я намериха на няколко пресечки от нас, при това с пълен резервоар (като я дигнаха беше почти празен). До ден днешен ме гложди въпроса - дали крадците са платили за бензина който ни подариха, или са го сипали и са офейкали ... :roll:?!?

:D :beer:
Obey gravity ... It's the law!
huba
Мнения: 925
Регистриран на: Вто Дек 07, 2004 1:54 pm

Мнение от huba »

Na edna poznata im zadignaha kolata ot benzinostanciata s bebeto im vatre. :?
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Ужас! Хуба, какво направиха? И това тук или в бг-то?
Let it go...
huba
Мнения: 925
Регистриран на: Вто Дек 07, 2004 1:54 pm

Мнение от huba »

Ivet написа:Ужас! Хуба, какво направиха? И това тук или в бг-то?
V Montreal be, predi okolo mesec.Hvanaha gi i bebeto e OK.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Тази година февруари отидох да си прибера камиона от дилъра /бул.Бомбардие ,Анжу/ и оставих колата на паркинга до автокъщата.На следващия ден събота отидох да си я прибера и чак като се прибрах разбрах ,че някой ми е свил номера/тук в Кебек имаме само един -заден/.В понеделник бях в СААК да се жалвам ,а жената на гишето-Няма проблем ,дай 10 кинта и вземай нов.Аз и викам ,ами не трябва ли да се обадя в плицията ,някой може да извърши престъпление ползвайки моя номер и после полицията мен да издирва. А тя-господине искате ли номер сега. Давай 10д.и въпроса е уреден :(
Сега ще се изкефя максимално ,ако някой ми открадне не само номера ,ами в комплект с новата ми кола,или пък някой да гепи камиона 8) да изкарам и аз някой лев от въздуха. :D
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

huba написа:Na edna poznata im zadignaha kolata ot benzinostanciata s bebeto im vatre. :?
A да това го помня, даваха го тоя случай по телевизията.
Някой беше писал че това се е случило с колежка на жена му,ма кой не помня.
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

bate ,ti pak izkash da si mnogo na dalavera :D
THE LAST LINE OF DEFENSE
BG-Dude
Мнения: 261
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 1:53 pm

Мнение от BG-Dude »

Abe are stiga ste lugali be! Ne stavat takiva raboti v Kanada, tova stava samo v BG...buhahahha...maleeee, nomerata im kradat...sega sum 4ul vsi4ko...hihihi
T&C of my opinion:
The opinion I have expressed is entirely mine. It does not represent that of the forum, or any other member of it. Feel free to agree, or disagree with my opinion. My opinion should not be treated as a legal advice.
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

За мен пък интересен е въпроса колко са валидни номерата които ги продават в сувенирните магазини? И как те идват там

Да дам пример - в Кебек сити има едно магазинче в което се продават Кебекски номера от 1965 година насам почти всички серии. Имаше червени, бели, а имаше едни съвсем пресни пресни ХХХ 111. И съвсем реални даже огънати, следи от болтове, някои със стикер. Цена $15. Въобще как се озовават там новите ми е интересно.. И си мислех ако ги взема сега и си ги сложа кой ще се усети?

Дюд да ти кажа само нещо - тук номерата са с два болта и сам си завиваш табелата. Нитоване и т.н. няма. :wink:
Cvetan
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 1:18 am
Местоположение: Vancouver,BC

Мнение от Cvetan »

И в Ванкувър се продават номера в едно магазинче за сувенири в Downtown.Истински,по 20$.Мислех дали да не си взема едни за сувенир като си ходя в България.Дали пък и моите не са там.Ще трябва да проверя,ама нямам време.Излиза,че крими обстановката не е толкова розова.Като отивате сутрин на работа хвърляйте по едно око отпред и отзад(Квебек само отзад).
Аватар
Таратор
Мнения: 1006
Регистриран на: Чет Юни 09, 2005 4:04 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от Таратор »

Аз редовно хвърлям погледи отзад, обаче като хвърля и отпред понякога се разочаровам. Упппс, то за коли ставало дума. :oops:
Изображение ... и в темите също!
Аватар
Todd
Мнения: 187
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:39 pm
Местоположение: Lower Mainland

Мнение от Todd »

foxxbatter написа:За мен пък интересен е въпроса колко са валидни номерата които ги продават в сувенирните магазини? И как те идват там
Предполагам, като продадеш колата, и ти остават номерата като сувенир. Аз вече имам два :lol: и някои може да се озоват в магазин за сувенири.
По-добре малък ум, отколкото голям цирей!
Заключено