Представяне на декларираната сума

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
rkn
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 2:19 am

Представяне на декларираната сума

Мнение от rkn »

Въпросът ми следният: писал си 10 000 долара а кажеш, че влизаш с 5 000 обаче те искат десетте, а и ти ги имаш, как постъпват? Случвало ли се е на някого при преминаването?
rkn
wowbagger
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 5:08 am

Мнение от wowbagger »

Не съм много сигурен, но мисля, че не се интересуват чак толкова с колко пари влизаш. Обаче ако ти се наложи да минеш на социал ще трябва да им доказваш как си похарчил не 5 000, с които си влязъл, а 10 000, с които си декларирал, че ще влезеш.
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

направо ми написаха високата сума без изобщо да се съобразят, че наистина я нямахме.
Аватар
Mani
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 3:35 am
Местоположение: Varna-Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

И при мен направиха този номер.Писаха ми висока сума без наистина да разполагам с тези пари
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

Мен ме попитаха с колко влизам, след като на интервюто със казал 10 000$. Отговорих, че идвам с 5 000 CAD, толкова ми записаха в документите. Никакви проблеми.

Късмет!
Pincher
Мнения: 274
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 4:15 pm
Местоположение: u kanadsko, do rekata v diasno

Мнение от Pincher »

zadade slednia vapros
pisali shte che shte vlezete s 10k v broi. s kolko razpolagate v momenta. tolkova li sa kolkoto ste obiavili che shte vlezete. kazvam im da s tolkova kolkoto sam obiavil na interviuto, a imenno 10k. choveka se opulva, uchudva, usmihva, potriva plaho race i me pita oshte vednaj s 10k. li i az mu vikam kolkoto tolkova i toi otbeliazva vurhu lista tolkova.
spoko be. kvo znachenie ima. s kolkoto tolkova. :D
:beer: :beer: :beer:
jolo
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 10:28 am
Местоположение: CDN, Montreal

Мнение от jolo »

kajete koi e nai-izgodnia na4in da ima6 parite, koito si deklariral i s koito zaminava6 - edva li e cash, no travel 4ekove, carti, bankovi smetki - ot gledna to4ka na taksite koe e nai-dobre
Аватар
Таратор
Мнения: 1006
Регистриран на: Чет Юни 09, 2005 4:04 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от Таратор »

jolo написа:kajete koi e nai-izgodnia na4in da ima6 parite, koito si deklariral i s koito zaminava6 - edva li e cash, no travel 4ekove, carti, bankovi smetki - ot gledna to4ka na taksite koe e nai-dobre
Напротив.
Изображение ... и в темите също!
Заключено