imigracionna slujba na letishteto

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
sonik
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юли 21, 2005 4:51 am

imigracionna slujba na letishteto

Мнение от sonik »

Molq spodelete opita si! Pri pristigane za parvi pat s imigracionna viza v Toronto kolko vreme minava ot kacaneto na samoleta do napuskaneto na aerogarata.
Ideiata mi e da hvana vlak, dva chasa sled kacaneto na samoleta. Dali shte uspeia?
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

Мнение от borsay »

ako si supersonic sthe go hvanesh, ama koi sthe se angazira, che nyama da go izpusnesh, mi ako poleta ti zakasnee i drugi podobni. tuka may nyakoi praveshe i horoskopi, vreme e da go postavim na izpitanie, bez tuy sam mu obiden, che ne mi napravi horoskop, pak sega vsichki mi znayat rozdennata data i godinkite
Аватар
Sneji
Най-любезен форумец
Най-любезен форумец
Мнения: 1356
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Sneji »

Недей да рискуваш! Понякога кацат по няколко самолета едновременно (като ги гледам от прозореца има кацащ самолет на всеки 4-5 мин.) и може да се забавиш и повече от 2 часа.
Изображение
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

zavisi koga pristigash...
ako shte hvashtash vlak na Union Station - zabravi, osven ako kacash v 1 prez noshtta
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: imigracionna slujba na letishteto

Мнение от Koko »

sonik написа:Molq spodelete opita si! Pri pristigane za parvi pat s imigracionna viza v Toronto kolko vreme minava ot kacaneto na samoleta do napuskaneto na aerogarata.
Ideiata mi e da hvana vlak, dva chasa sled kacaneto na samoleta. Dali shte uspeia?
И според мен 2 часа за такова упражение определено няма да стигнат. Първо, как да е сигурен човек че самолета ще спази разсписанието? След това, дори и самолета да е кацнал навреме, летището е голямо и отнема време самото придвижване из него, а ако има повече пристигащи полети (самолетите от Европа обикновенно пристигат следобяд в общо взето малък интервал от време) съответно на паспортната проверка ще е лудница, след това като сложиш и минаването през имигрейшъна, трябва също да се предвиди и време за взимане на багажа, само до тук може да са минали повече от два часа, без човек да е излезнал от летището. След което трябва да прибавиш и пътя от летището до гарата (от коя гара ще пътуваш?), може също да ти се наложи да почакаш и за такси - особено ако има доста пристигащи по същото време. Трябва да предвидиш и време за жп гарата, мисля че VIA Rail съветват пътниците да бъдат на гарата поне половин час преди тръгване на влака, особено ако трябва да си вземеш билета на място.
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Re: imigracionna slujba na letishteto

Мнение от Rainmaker »

sonik написа:Molq spodelete opita si! Pri pristigane za parvi pat s imigracionna viza v Toronto kolko vreme minava ot kacaneto na samoleta do napuskaneto na aerogarata.
Ideiata mi e da hvana vlak, dva chasa sled kacaneto na samoleta. Dali shte uspeia?
Shte e mnogo trudno.
Po-dobre ne riskuvai.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

ти пък къде си тръгнал с този влак, още не си кацнал и айде на влака:D
иначе на жп гарата е задължително да си 30 минути преди тръгването на влака!!! а понякога, при някои маршрути се налага и чекиране на багажа като на летището, така че тези 2 часа стават 1.30 на практика :idea: а от летището до Юнион е поне 50 минути, отгоре на всичко ако все пак направиш невъзможното и стигнеш то ще ти продадат от най скъпите билети :cry: примерно аз съм купувал за Монреал билет от 140$ , но съм купувал в последния момент от 320$, така че направо забрави за тоз вариант.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Заключено