Среща във Варна

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Notia
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 9:58 am
Местоположение: Варна-Calgary

Среща във Варна

Мнение от Notia »

Да направим една среща тази седмица(неделя, 18.00 - ALBA), че идват отпуски и смятам да поразредим. А и отдавна си мисля да направим срещите на 3 седмици, за да се събират повече неща за казване. Дайте си мнението !
PS : Дидо си взе интервюто (по тел.) и от третия път !!! :beer: Сега почва да пише - "Дългата епопея на многострадалнаго великомученик Дидо " :D
... от време на време ми е интересно да играя :)
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Ами добре си го измислил, ама сега е лято и може по-често да се събирате. Ние също мислихме да дойдем, ама айде няма да е сега, може би някой ден :)
Ама не ми харесва, напоследък май много малко хора се отзовават. Да не би да няма желаещи вече за имигриране :) Не бойте се бе хора, идвайте, тука е добре, ще ви хареса :)
Аиде наздраве от нас :)
Чао!
Аватар
Danail
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 9:21 am
Местоположение: Vancouver, BC
Обратна връзка:

Мнение от Danail »

А, то имаше предложения лятото да поразредим срещите...Що бе Свилко, елате да се видим. То нали знаеш, "като не доаате вие - ша доааме ние" :)
На срещата ще присъствам... :D :D :D
Бъди смел, а когато не си, преструвай се , че си, никой няма да усети разликата!
Notia
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 9:58 am
Местоположение: Варна-Calgary

абе вярно си е

Мнение от Notia »

Наистина напоследък идват много малко нови кандидат имигранти, ама то насила знаем , че не става. От пустия му европейски съюз ли, от кво се лъжат ??? :D Все се чудим КОИ СА ЛУДИТЕ ? :D :beer:
... от време на време ми е интересно да играя :)
Аватар
stur4o
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 3:57 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от stur4o »

Като вземем в предвид това, че идната седмица наближават доста интервюта за варненци може би ще е по-добре да се съберем следващата неделя.
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

Дидоооооооооооо,честито,бе човек.Ей,голямо ходене по мъките беше,ама нали всичко е добре ,щом свършва добре :D :D :D
Аватар
Mani
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 3:35 am
Местоположение: Varna-Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

В Монтреал има много варненци които не са чували за този форум сбирките във Варна.
Francheska
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 7:55 am
Местоположение: Варна

Мнение от Francheska »

Този път ще дойдем, но около 18.30, надявам се че още ще сте там :wink:
Заключено