Съвет към ергените, имащи намерение да пристигат в Канада

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Jeudi
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 4:42 pm
Местоположение: Монреал

Съвет към ергените, имащи намерение да пристигат в Канада

Мнение от Jeudi »

От няколко месеца наблюдавам момите тук и ви съветвам да се ожените за някоя българка и заедно да минете процедурата. Тук по-голяма част от момите тежат над 200 либри и не спират да ядат през цялото време. Викна някоя на работа да я попитам нещо, а се налага да я чакам да си вземе нещо за хапване за из път.
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

туй в Монреал, в Торонто един приятел разправя че са с 30% отгоре на монреалските, а един от Атланта, Джорджия вика че там направо били дабъл.
да не забравим култовата снимка "The Main Difference Between Europe and USA"
http://www.doyousnap.com/portal/albums/41/5.aspx
Последно промяна от c200 на Съб Юли 16, 2005 7:46 am, променено общо 3 пъти.
ian
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 2:43 am

Мнение от ian »

А бе кви са тея глупсти бе? Тука младите момичета са като в БГ. Малко по-зле е, но не е трагедия. Момичетата са си нормални.
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Re: Съвет към ергените, имащи намерение да пристигат в Кана

Мнение от kosciuszko »

Jeudi написа:От няколко месеца наблюдавам момите тук и ви съветвам да се ожените за някоя българка и заедно да минете процедурата. Тук по-голяма част от момите тежат над 200 либри и не спират да ядат през цялото време. Викна някоя на работа да я попитам нещо, а се налага да я чакам да си вземе нещо за хапване за из път.
ti da ne jiveesh v niakoi negarski kvartal, zastoto se znae che chernite sa mnogo podattlivi kam nadebeliavane
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Re: Съвет към ергените, имащи намерение да пристигат в Кана

Мнение от survivor »

kosciuszko написа: ti da ne jiveesh v niakoi negarski kvartal, zastoto se znae che chernite sa mnogo podattlivi kam nadebeliavane
Znaete li po princip kakvo ralichava edin dobar kvartal ot edin beden kvartal:?: Ami broya na debelanite, po moi lichni nabljudeniya. V Côte-St-Luc naprimer debelani mnogo ryadko mogat da se vidyat, a v bedniya Saint-Henri debelani kolkoto iskash. Tuk imigrantskite kvartali ne se broyat, tam e po-razlichna havata. A inache afrikankite naistina sa po-shirochki v hansha, ama mazhete ne sa, stranna rabota 8)
Аватар
Таратор
Мнения: 1006
Регистриран на: Чет Юни 09, 2005 4:04 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от Таратор »

ian написа:А бе кви са тея глупсти бе? Тука младите момичета са като в БГ. Малко по-зле е, но не е трагедия. Момичетата са си нормални.
Как ше са като в Бг бе. Там като се пусна по главната и за 10 м. поне 3 ще ти хванат окото, а тук за 10 км. една няма за свят. Градушка яко ги е прала тук. И ако за теб е нормално да ти хареса 18 год. момиче с 2 дка г*з за мен не е. :lol:
Изображение ... и в темите също!
Аватар
Stoynev
Мнения: 309
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 8:39 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Stoynev »

При мен в Кот де неж са съвсем нормални жените, ама тука има много емигранти и може хубавите да са от тях (не мога да спирам вси4ки хубави жени да ги питам откаде са :D). Всъщност като се замисля що да не мога :D
"Най-добрият сред хората е оня, който е най-полезен" - А. ДЖАМИ
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

Stoynev написа: .....не мога да спирам вси4ки хубави жени да ги питам откаде са :D). Всъщност като се замисля що да не мога :D
А сега де, поеми дълбоко въздух, подготви изказването и почвай ! 8)
Аватар
Stoynev
Мнения: 309
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 8:39 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Stoynev »

Ами ще се повторя. Жените не са нито дебели нито грозни в моя квартал. Който не вярва нека доиде да види. Ама после да не ме искарате мене виновен за разбити семеиства. А сетих се и за 4ернте - тука са страшно много ама и сред тех има някои страшни мадами. Добре 4е жена ми не 4ете тука :D
"Най-добрият сред хората е оня, който е най-полезен" - А. ДЖАМИ
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

Stoynev написа:Ами ще се повторя. Жените не са нито дебели нито грозни в моя квартал. Който не вярва нека доиде да види. Ама после да не ме искарате мене виновен за разбити семеиства. А сетих се и за 4ернте - тука са страшно много ама и сред тех има някои страшни мадами. Добре 4е жена ми не 4ете тука :D
Ами да вземе да почете малко, че много ти потъмнял шрифта нещо ! :D
Аватар
Stoynev
Мнения: 309
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 8:39 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Stoynev »

Еи Джеин, що не доидете некои път с сапруга ти на БГ сбирка в парка. Има много готини хора. Аз не сам ходил на БГ сбирки дето организират в 4ерквата или други зали, ама сам 4увал 4е там било голяма селяния и простотия. Ще се изненадаш колко приятно си прекарваме в парка.
И пак те питам а ти пак няма да ми отговориш - що не спиш :D
"Най-добрият сред хората е оня, който е най-полезен" - А. ДЖАМИ
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

Stoynev написа:И пак те питам а ти пак няма да ми отговориш - що не спиш :D
Ето отговарям, защото нещо съм си проспала младините тая вечер още по сънчово време, та сега нещо сън не ме лови, даже изпрах вече, сега кво ли да подхващам ? :roll:
ian
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 2:43 am

Мнение от ian »

Как ше са като в Бг бе. Там като се пусна по главната и за 10 м. поне 3 ще ти хванат окото, а тук за 10 км. една няма за свят. Градушка яко ги е прала тук. И ако за теб е нормално да ти хареса 18 год. момиче с 2 дка г*з за мен не е. :lol:[/quote]

Айде бе. ти пък си бил много придирчив. Тва да не ти е конкурс за мис Свят? В Монтреал има точно толкова хубави момичета на глава от населението колкото да кажем в София, че и във по-малък град даже. Просто тук жените са от всякъде и искат да се покажат, не по-малко от колкото в БГ. Аз съм с много добри впечатления. Имам база и за сравнение със САЩ. Но там също младите момичета са точно толкова хубави колкото и в БГ, но след като минат 20-те става малко страшно.
Jeudi
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 4:42 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от Jeudi »

Съвсем не живея в негърски квартал, дори наротив. През живота си не съм виждала толкова дебелани на едно място. Във вестника също четох за тревожната статистика, според която канадците догонват американците по наднормено тегло. Вчера разглеждам промоциите на Walmart и ето какви манекенки, те хората си милят за оборота:
http://walmart.crosscap.ca/wps-portal/s ... 1910&lang=
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Gluposti!
V Montreal zenite sa si savsem normalni.
Estestveno che ima i dosta debelichki ama ima pre dostatachno hubavi momicheta.
Tva da kazesh che zenite v Montreal sa lesh e se edno da kazesh che v cial sviat sa taka.
Che to tuka ima ot vshichki nacionalnosti be.
Заключено