H2B

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

H2B

Мнение от billybg »

Tyrsq informaciq za USA viza H2B.Ako znae nqkoi neka da mi pi6e,pls...
"Каквото и да ви говорят,трябва да знаете,че става дума за пари...." Н.Б.
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

ot 6 ili 7 chasa Eastern time veche mogesh puskash elektronno molba (po internet veche samo i nikude drugade - iziskvaniata za snimkite sa shantqavi) do niakoj si noevri za zeleni karti 2005. Sujaliavam che ne se seshtam za adresa, no sht ego namerish.
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от billybg »

Blagodarq za informaciqta,no tuk stava duma za vremenni rabotni vizi,ne za DV2005.Vse pak blagodarq o6te vednyj... :) :beer:
I 4akam nqkoi da se obadi ako znae ne6to.
"Каквото и да ви говорят,трябва да знаете,че става дума за пари...." Н.Б.
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Аватар
tom4o
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 5:24 am
Обратна връзка:

nqma kaja koi sam :)))

Мнение от tom4o »

Ti sega i zatova li 6te probvash ili tarsish za sega info? I tova e ideq ama... . haide do skoro :beer:
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

От адресите на Ван БС отидох на първия, но там имат $60 такса, те са явно консултати. За другия не знам. Но мисля, че намерих официалния сайт:
http://www.dvlottery.state.gov/
Там е безплатно, само трябва внимателно да се прочетат (и изпълнят :) ) изискванията за снимката. Хубавото е, че има и фото-валидатор, да ъплоуднеш снимката предварително и (предполагам) няква автоматична програмка на сървъра да я провери за формат, размер, дълбочина на цветовете. Естествено не може да провери дали си застанал правилно ;)
Трябва да си намеря снимка, която да отговаря на условията и като подам он-лайн ще пиша тук как е била процедурата.

Странното, което забелязах е:
"Applications will not be accepted through the U.S. Postal Service."
21 век еееййй :)

Ааа, и подпис трябва да се сканира и ъплоудне.

--------
малка добавка - никъде не съм споменал, ама това горното, дето написах се отнася за зелена карта, не за Н2В
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

ssttoo, това което си гледал май е за зелената лотария, а въпросът беше за H2B виза. Сайтовете които съм посочил наистина са на фирми, но поне обясняват какви са изискванията за H2B виза, а за изкарването на самата виза не е задължително да се ползуват техните услуги :wink: :lol:.
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от billybg »

Blagodarq Vi priqteli,sega 6te pogledna sites...nazdrave na vsi4ki.. :D
"Каквото и да ви говорят,трябва да знаете,че става дума за пари...." Н.Б.
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

VanBC написа:ssttoo, това което си гледал май е за зелената лотария, а въпросът беше за H2B виза. Сайтовете които съм посочил наистина са на фирми, но поне обясняват какви са изискванията за H2B виза, а за изкарването на самата виза не е задължително да се ползуват техните услуги :wink: :lol:.
да, да, така е. Просто пробвах твойте линкове като отправна точка. Мерси за което ;)
Заключено