Жанна Николова -две различни учителки???????????

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Жанна Николова -две различни учителки???????????

Мнение от Joy »

Имам чудесни спомени за момичето провело няколко дни инструкции с нас преди интервюто ни, благодарение на което го и минахме всъщност...За съжаление, съм загубила координатите и. Току-що получих снимка на Жана и....о, това не е същата! :shock: Реших,че трябва да се изясни този въпрос. По мои спомени нашата учителка също се казваше Жанна Николова(с 2 "н" в презимето). За фамилията не съм много сигурна, но едно знам-огромна част от имигрантите са тук именно благодарение на нейната помощ. Помогнете да разрешим дилемата! Във форума открих различни координати за учителката Жана Николова, което ме навежда на мисълта, че съмненията ми не са безпочвени и че има 2 учителки с това име.

85-10-477
088/69-59-948

51-04-77
088/92-70-655

Това са координатите които излизат на различни места във форума за учителката.
Моята Жанна живееше някъде в района...не знам как се води-може би Зона Б5...Близо до 1-ва детска болница в голям блок между Пиротска и Сливница. :roll:
Омъжена, млада, с голямо куче. Живяла и израсла в някаква франкофонска страна.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Аааа, това не е тази Жана Николова (твърдно с 1 "н" в името). Тя е по-възрастна от тази която описваш, много е печена и живее близо до НДК. Мисля че вторите телефони са нейните.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Така. За нея вече разбрах и я видях. Има ли някой минал през моята Жанна (твърдо с 2 "н")? Не съм сънувала, бре хора! :roll:Може да бъркам фамилията (малко вероятно),но... :oops:
Suny
Мнения: 421
Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 3:37 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Suny »

[quote="miteto"]Аааа, това не е тази Жана Николова (твърдно с 1 "н" в името). Тя е по-възрастна от тази която описваш, много е печена и живее близо до НДК. Мисля че вторите телефони са нейните.
:D Точно така ,само да поправя ,че първите телефони са нейните със сигурност .Много си я обичаме :P
"Global Warming: Point of No Return?".............
http://www.youtube.com/watch?v=7FVZSUsT ... ed&search=
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

На Жана Николова, която живее зад НДК, на Шандор Петьофи, телефона и е 851-04-77. Тя е нашата учителка.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Жанна Николова -две различни учителки???????????

Мнение от mama mia »

JOY написа:Имам чудесни спомени за момичето провело няколко дни инструкции с нас преди интервюто ни, благодарение на което го и минахме всъщност...За съжаление, съм загубила координатите и. Току-що получих снимка на Жана и....о, това не е същата! :shock: Реших,че трябва да се изясни този въпрос. По мои спомени нашата учителка също се казваше Жанна Николова(с 2 "н" в презимето). За фамилията не съм много сигурна, но едно знам-огромна част от имигрантите са тук именно благодарение на нейната помощ. Помогнете да разрешим дилемата! Във форума открих различни координати за учителката Жана Николова, което ме навежда на мисълта, че съмненията ми не са безпочвени и че има 2 учителки с това име.

85-10-477
088/69-59-948

51-04-77
088/92-70-655

Това са координатите които излизат на различни места във форума за учителката.
Моята Жанна живееше някъде в района...не знам как се води-може би Зона Б5...Близо до 1-ва детска болница в голям блок между Пиротска и Сливница. :roll:
Омъжена, млада, с голямо куче. Живяла и израсла в някаква франкофонска страна.
това са два еднакви номера просто разликата е че в първия има една 8-ца повече т.е. са го цифровизирали.

Може би имаш предвид зона Б-18.Там има една девойка която съвпада с описаната от теб,ако държиш ще потърся телефон и адрес.
Съединението прави силата!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Вярно, че е еднакъв. :oops: Да, много бих искала да и открия координатите! Може и Зона Б-18 да е.
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Мнение от Bily T »

JOY Първите телефони са на истинската Жана дето е на шандрор петъофи, тя е на 48г и е печената учителка.
NO PAIN NO GAIN
ian
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 2:43 am

Мнение от ian »

Моя учител се казва Стоимен. В момента е в Лондон, телефона му +447854169285
Заключено