Тьрсим сигурен посредник/фирма/за емиграция в Канада

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Bobys
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 3:22 pm
Местоположение: Varna

Тьрсим сигурен посредник/фирма/за емиграция в Канада

Мнение от Bobys »

Ако можете ни помогнете да се свьржем сьс благонадеждна фирма за попьлване и придвижване на документите.Да е сигурна(т.е. да е вътре в нещата и да не и е все едно дали ще успеем ) и да взима разумен хонорар.
Благодарим Ви.
Аватар
petia4444
Мнения: 508
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 9:17 am
Местоположение: Edmonton,AB
Обратна връзка:

Мнение от petia4444 »

Вече я намерихте!!!!!Добре дошли във Форума Скъпи Приятели!!!!Той е създаден точно за да помага на хора като нас и вас ,които имат нужда от информация!!!Забравете за Фирмите!!!!Тук ще намерите всичко необходимо ,като информация за процедурата и много нови приятели,готови да ви помогнат!!!!Прочетете това и ,ако после имате въпроси само питаите!!! http://www.bgcanada.com/portal/index.ph ... e=articles
Всичко идва ,за да си отиде!
Остава само кристалната форма на онова,
което е било и никога няма да се върне!
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

Много хубаво ви е отговорила Петя :D
Аз бях тартора на варненската група до скоро, така че ви гарантирам, че във Варна има много хора, които биха ви помогнали БЕЗПЛАТНО :wink: Нужно е само да следите във форума кога се организира среща във Варна. Според мен трябва да е на 11-ти или 12-ти юни. На мен и съпруга ми ни помогнаха хора от форума, предпазиха ни от плащане на разни хонорари на разни фирми. Спестихме си доста пари. По същия начин ние предпазихме доста хора от подобна грешка. Нужно е само да отидете на някоя среща, да се запознаете с варненската група, и да питате каквото ви интересува. Не вярвам някой да ви откаже информация. Ако бях във Варна и аз бих ви помогнала, но вече не съм 8)
Късмет :wink:
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
Заю Баю
Мнения: 91
Регистриран на: Чет Окт 28, 2004 6:44 am

Мнение от Заю Баю »

Здравейте
Както вече прочетохте в предишния отговор - вече намерихте фирмата. Цената е много изгодна, иска се само да влизате по-често във форума, тук винаги някой ще може да ви даде отговор на интересуващите ви въпроси. А има и много изписано вече, просто трябва да се поровите повечко. Знайте че никоя фирма не е заинтересована за вас толкова, колкото сте вие. Само ще се набутате с пари.
Желая ви успех в начинанието!
mclvarna
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 3:26 am
Местоположение: Varna

Мнение от mclvarna »

Аз зная не една и две фирми във Варна, които обаче не работят без пари. Обаче няма да ти ги кажа, защото ако се разровиш тук ще си спестиш доста манги. Ние също сме в самото начало на процедурата. Сега започвам да си превеждаме разните там документи и лека полека да попълваме депешата до Виена. Аз чета този форум от доста време и в началото си мислех "оле мале тука няма оправия с тази емиграция", но не е така " вервай ми ". Тук в този форум има отговор на всеки твой въпрос, че даже и на мой.
Така ,че първо чети, а после питай и накрая кацай в Кебек.
Успехи
vlassakieva
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 11:45 am

Мнение от vlassakieva »

Вярно е, че във форума и на интернет страницата на имитрационните служби във Виена има цялата необходима информация, но за някои неща е необходимо да се владее доста добре или френски или английски език.
Има случаи в които няколко точки ви делят от успеха и тогава е много важно да се познават детайлите, които са описани на страницата на Виена, а и на Министерството Гражданство и имиграция, за да можете да си извоювате тези точки.
Много е важно да имате професия от списъка с търсените, или квалификация от списъка с привилегированите, това почти ви гарантира успеха. Те са посочени в самата форма за самооценка.
Ако нямате нито едно от двете, важно е един отдвамата съпрузи да е с висше образование - той трябва да е главния кандидат. И в този случай - колкото по-високо ниво на френски постигнете, толкова по-добре.
Моя съвет, като човек помагал на хора да емигрират - макар и срещу заплащане- е следния: ако не знаете френски, по-добре започнете уроците преди да пуснете формулярите за да прецените как ще ви спори ученето и оттам да прецените какво ниво можете да си пишете. Не е добре да се надцените, но не е добре и да се подцените, за да не изгубите полезни точки.
Ако имате други въпроси, пишете на vlassakieva@yahoo.com , ще ви отговоря безплатно.
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

И аз се присъединявам към хора. Фирма не ви трябва, можете и сами! Стига да се оправяте с английски или френски, няма да имате никакви, ама никакви проблеми. А във форума действително има много информация, има и хора, които евентуално да ви помогнат. Добре дошли :wave2:
mclvarna
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 3:26 am
Местоположение: Varna

Мнение от mclvarna »

Тук вече замириса на фирма точно каквато търси Bobys.

vlassakieva по добре си напиши направо адреса на офиса, но зада не ти се нахвърлят модераторите че си правиш реклама точно тук, по добре направо му драсни едно ЛС на Боби.

А колкото до това , че кандидатите първо трябва да са започнали да учат Фр / ако не го знаят / преди да си подадат документите - спор няма.Ако някой си ги подаде преди това - има само една дума ОПТИМИСТ

Айде със здраве
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Мнение от Aries »

mclvarna написа:Тук вече замириса на фирма точно каквато търси Bobys.

vlassakieva по добре си напиши направо адреса на офиса, но зада не ти се нахвърлят модераторите че си правиш реклама точно тук, по добре направо му драсни едно ЛС на Боби.

А колкото до това , че кандидатите първо трябва да са започнали да учат Фр / ако не го знаят / преди да си подадат документите - спор няма.Ако някой си ги подаде преди това - има само една дума ОПТИМИСТ

Айде със здраве
Не мога да разбера, какво точно те бърка, че някои хора си изкарват парите по този начин.
Ако имаш информация за некоректна работа на дадена фирма - моля, кажи на всички, за да не ползват нейните услуги.
Но, ако не разполагаш с такава - защо изобщо критикуваш тези фирми след като не си ползвала услугите им?
А, да, сетих се! Виждате ли, те ИСКАТ ПАРИ за това, че вършат работа.
Какво нахалство!!!
Много хубаво, че съществува този форум и помощта, която хората в него оказват е безценна, но понякога съществуват твърде специфични въпроси, които е по-добре да се консултират с хора, които вече са минали през това.
Има доста подводни камъни в процедурата и понякога човек сам не осъзнава, че именно те са го препънали.
Що се отнася до това, кога да се започне с уроците по френски - колкото по-рано, толкова по-добре, но също така много зависи от човека.
На някои и две години няма да им стигнат, на други ще са достатъчни 4-5 месеца. Хора разни. И способности също.
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

Aries написа:
mclvarna написа:Тук вече замириса на фирма точно каквато търси Bobys.

vlassakieva по добре си напиши направо адреса на офиса, но зада не ти се нахвърлят модераторите че си правиш реклама точно тук, по добре направо му драсни едно ЛС на Боби.

А колкото до това , че кандидатите първо трябва да са започнали да учат Фр / ако не го знаят / преди да си подадат документите - спор няма.Ако някой си ги подаде преди това - има само една дума ОПТИМИСТ

Айде със здраве
Не мога да разбера, какво точно те бърка, че някои хора си изкарват парите по този начин.
Ако имаш информация за некоректна работа на дадена фирма - моля, кажи на всички, за да не ползват нейните услуги.
Но, ако не разполагаш с такава - защо изобщо критикуваш тези фирми след като не си ползвала услугите им?
А, да, сетих се! Виждате ли, те ИСКАТ ПАРИ за това, че вършат работа.
Какво нахалство!!!
Много хубаво, че съществува този форум и помощта, която хората в него оказват е безценна, но понякога съществуват твърде специфични въпроси, които е по-добре да се консултират с хора, които вече са минали през това.
Има доста подводни камъни в процедурата и понякога човек сам не осъзнава, че именно те са го препънали.
Що се отнася до това, кога да се започне с уроците по френски - колкото по-рано, толкова по-добре, но също така много зависи от човека.
На някои и две години няма да им стигнат, на други ще са достатъчни 4-5 месеца. Хора разни. И способности също.
Много си прав, Aries!!!!!!!!!
Старите хора казват, че ако имаш едно кило брашно, най-добре ще е да го занесеш на майстор за да ти направи хубав хляб.
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

LaRue написа:
Старите хора казват, че ако имаш едно кило брашно, най-добре ще е да го занесеш на майстор за да ти направи хубав хляб.
А-а-а-а и мекиците си ги бива.......
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
flateric
Мнения: 615
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 1:30 pm

Re: Тьрсим сигурен посредник/фирма/за емиграция в Канада

Мнение от flateric »

Bobys написа:Ако можете ни помогнете да се свьржем сьс благонадеждна фирма за попьлване и придвижване на документите.Да е сигурна(т.е. да е вътре в нещата и да не и е все едно дали ще успеем ) и да взима разумен хонорар.
Благодарим Ви.
има два варианта:
ако имаш парички за харчене ползвай фирма
ако немаш - форума е твоето място
има и трети вариант : шматките като мен плащат и после откриват че има такова "животно" като бгканада и разбират че са се понабутали със "скромна" сумичка банкноти от, които се усмихва Бенджамин Франклин :D :D
Заю Баю
Мнения: 91
Регистриран на: Чет Окт 28, 2004 6:44 am

Мнение от Заю Баю »

според мен, точно хората пишещи в този форум могат да дават най-точна информация, защото поне половината от тях са минали през цялата процедура и са вече в Канада, за разлика от фирмите които подготвят документи в БГ. И другото, мисля че не е маловажно, ако не сме способни да попълним и пратим едни формуляри, как ще се справяме там.
Успех
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

.......


Редактирано от p4eli4ka.
Причина:
Реклама не се допуска. Приятел си ми ТНС, ама правилата важат за всички :twisted:
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

да добавя- вътре в нещата е - пратила е повече хора отколкото пишат във форума(особено предвид монолозите напоследък :lol: )
по-добре е фирма да ти свърши работата отколкото да се занимаваш с преводи легализации кореспонденции и прочие глупости.
и да си губиш плажа и веселото прекарване в Бг
Заключено