Канадски долари стари копюри!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Канадски долари стари копюри!!!

Мнение от Kpetrov »

Днес си купих малко CAD и сред тях има стари банкноти!!!
Дали важът, да няма някакви, които да не са в обръщение?
По специално 20 тачки и 5 тачки.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Miroslava
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 7:04 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Miroslava »

Не се притеснявай. В края на март посрещнах тук мои приятели и когато ги заведох в банката да си отварят сметка се оказа, че имат стари банкноти. Не помня какви купюри бяха, но помня, че даже служителката се учуди. Взеха им ги без проблеми.
Освен това аз работя с пари също и мога да кажа от опит, че на касата взимаме всякакви банкноти.
Само пари да има! :D
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

Няма страшно :)
Тук навсякъде връщат (а и взимат) както нови, така и стари банкноти. Дори и банкоматите пускат стари. Според мен не е като в БГ: там видиш ли нова банкнота, значи трябва да се оттървеш от старите. Тук съм виждала стари банкноти от 5, 10, 20, 50, 100$. Не съм доживяла да видя хилядарка все още :wink: И ние от БГ бяхме със стари банкноти, дали имахме 3-4 нови. Но нямаше никакъв проблем, нито в банката, нито където и да било 8)
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Вървят, няма страшно...
Ако намериш някъде изхвърлени повечко, взимай ги! :wink:
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Hi

Мнение от janyz »

Ima razlichni kakto banknoti ,taka i moneti! Primerno moneti ot 25 centa ima okolo 20 vida-vsichki vazat ! Edinstvenijat PROBLEM na parite e tjahnoto KOLICHESTVO !!! :beer: :beer: Idvaite i se ne boite !!
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Най-интересна ми е двадесетачката от по-старите, от едната страна с Кралицата, а от другата с една дива патка.
Винаги съм че чудел дали тази картинна комбинация не е проява на изтънчен канадски хумор :lol: :beer:
kirelaki
Мнения: 76
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 10:09 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от kirelaki »

Ne se pritesnjavajte za parite. tuk navsjakyde gi vzemat. daje i USA dolari priemat na njakoi mesta/ malko neizgoden kurs, no e direktno v magazina/. za 25 centa- az sym sybral nad 32 vida ot razli4ni emisii i mi lipsvat poone oste 5 vida/ serijata ot 1999 god ne mi e pylna/ .
Vseki s kysmeta si!
Заключено