До Варненци

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

До Варненци

Мнение от flyfish »

Здравей,Варна :D

Предлагам тази седмица да направим срещата в събота и не през деня ,а вечерта.Все пак сме големи хора-да пием не по 1,ами по 2,3,4 бири.Признавам,че последния път в двора на АЛБА не беше много приятно,но ви уверявам,че вечерно време в тази градина има някакво очарование(знам го от личен опит).Така че, не се дърпайте и не философствайте много-много,че събота е работен ден и т.н.,ами от сега си организирайте нещата :D


Значи-СЪБОТА , 28.05.2005, в лятната градина на АЛБА от 20.00 натам(както казва Мария Илиева :lol: ).Приемат се попълнения и в 21.00 и в 22.00.Със сигурност ще има хора поне до 24.00 h. :beer:
Аватар
Bydi
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Сеп 25, 2003 5:52 pm
Местоположение: Vancouver, BC
Обратна връзка:

Мнение от Bydi »

Radvame se, che entusiazmyt da se prodylji tradiciqta na srestite e nalice!
Kysmet i uspeshen final na procedurata na vsichki! Nazdrave! :beer:
Bivshi clenove na grupata
Както не може да има човек без лице, без образ, така и душата не може без вяра.
inn
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2003 2:21 am

o.k.

Мнение от inn »

Ej , naj posle normalen chas za ugovorki :) kakvo e tova 14.00 , che i vnedelia , shte gledam da dojda , i da se zapoznaem :)
chao sasega :)
inn
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2003 2:21 am

vapros

Мнение от inn »

flyfish , da ne se okajem na sreshtata samo dvete :) kaji pone kak izglejdash che da znam kogo da tarsia v sabota :)
chao
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

Няма начин да не ни познаеш.Първо виж в двора на АЛБА.Ако случайно вали или е много студено-тогава виж и вътре.Обикновено ние сме най-голямата компания в бирарията.Пускам ти лично съобщение с мобилния ми телефон.Като влезеш в АЛБА ми звънни само и аз ще те упътя.Поздрави :D
inn
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2003 2:21 am

Мнение от inn »

Merci flyfish :)
Do skoro :)
krassimira
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Фев 25, 2004 5:16 pm
Местоположение: Montreal, Quebec

Мнение от krassimira »

:lol: :lol: И АЗ ЩЕ ГЛЕДАМ ДА ДОЙДА. ДО СЪБОТА!!! :beer: :beer: :beer:
inn
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2003 2:21 am

Мнение от inn »

Privet , a ostava li sreshtata za dne , gledam neshto niama interes ?
ako ima promiana pishi
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

inn, не гледай, че тук никой не пише. Събират се доста хора (или поне се събираха преди, за сега не знам :roll: ). Приятна среща ви пожелавам :beer:
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
Заключено